herkese selamlar olsun !!!acil yardım!!!

yavuzcan

New member
ismim yavuz özel bir şirkette ar-ge yim bilgisayar ve internetin olmasına rağmen download hakkımız yok anlayacağınız ana bilgisayardan kapalı benim sorum şu burdan yani bilgisayarımın başından ana biligisayarın ve kullanıcısının haberi olmadan download yapabilirmiyim biraz garip ama download yapacağım daha bir sürü program var şimdiden teşekkürler

naser

Forum Aslanı
bak arkadasım burası somurecegın bır yer degıl daha ılk mesajın merhaba dıyorsun tamam merhaba ama hemen yok su lazım yok bu lazım bıraz daha emege saygı be kardesım gel bı dur bı bak bune yaaaaa

ChaMuR

Altın Üye
walla ben cewap yazmıstım ama senin mesajı görünce sildim :)
dogru diyosun walla naser ben hic dikkat etmemistim :(

naser

Forum Aslanı
Genede aramıza hosgeldın senı burada gormek ısterız

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Aramıza hoşgeldin iyi forumlar..

εگмεя

Fuzuli Üye
hoşgeldin daimi olursun inşallah

Yakisikli

New member
naser' Alıntı:
bak arkadasım burası somurecegın bır yer degıl daha ılk mesajın merhaba dıyorsun tamam merhaba ama hemen yok su lazım yok bu lazım bıraz daha emege saygı be kardesım gel bı dur bı bak bune yaaaaa
:mad: :mad: :mad:

ewet ya olmuyo böle yeni üyeler daha mrb demeden yok şu lasım felan olmuyor
:mad: :mad: :clap: :lol:

chuckies

_-€X-_
hemen üzerine gelmeyin adamın :D..ne sinirli aadamlarsınız...adam bi sorununu paylaşmış ne adamsınız yaw :D...neyse hoşgeldin...aradığın herşey burada...

yavuzcan

New member
ya arkadaşlar hepini teşekkür ederim hoşbuldumda benim sömürme gibi bi niyetim yok o an bir çıkmazdaydım ve mazeretimi anlattım belki öyle bi sorunum olmasaydı belki bu adresi hiç bulamayacaktım hata yaptıysam affola ama bu kadar da sert olunmaz hani derlerya ilk intiba çok önemli yani bilmeme genede herkezden özür dilerim

naser

Forum Aslanı
özür dilemene gerek yok ama daha ilk mesajin da birsey istemissin ilk once bir merhaba de dimi?? !!!! Hosgeldin hata da yapmadin ama bole insanlar gelip sirf sömurmek için istek de bulunanlar var sitede istedgin herseyi bulursun !!!! Arama butonunu kullanip iyi forumlar

dumani

New member
hoşgeldin aramıza,
sen üzerine alınma sakın,
herkes sömürücülerden bıkmış durumda.
aslında ne kadar sıcak bi ortam olduğunu ilerleyen zamanlarda anlıyacak ve vazgeçemeyeceksin.
kırılıp gelmemezlik yapma sakın :)
emin ol istediğin herşeyi bulabilirsin.
iyi forumlar, faydalı paylaşımlar

HTML