Herkes Okusun Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mercandede

New member
ya arkadaşLar benim anlamadığım ve bir türlüde anlam yükleyemeyeceğim birşey var...

Şimdi biri gelip Off Topic te günceL de bir yer açıyor ya da her teLden ßöLümünde üLke üzerinde dönen doLapLar vs... payLaşıyor ßizimLe eywaLLah... Ama nedense bir süre sonra ya başka forumdan ya da dışarıdan bir iki arkadaşını daha getirip resmen kendine destek verdiriyor ve bu sefer kendi bir üLkücüLük propagandasına başLıyor... HackHeLL özqür ßir forumdur ve HH'de herkes yer aLaßiLmektedir.Herkes yeri qeLdiğinde üLkesini sever ama ßunu durup dururken abartmanın ve birkaç kişi ile foruma gelip din yayarmış gibi yaymaya çalışmanın bir anlamı yok...

Yöneticilerden ricam son 1-2 haftadır rastladığım bu (kendilerini uyanık zanneden) uyku severlerin forum dışarısına çıkartılmaıdır... Konulara da daha özen gösterilmesidir.Konu bir yana qittiği yön ve qötürdükLeri yön ßeni rahatsız ediyor.ßende aynı üLkü aLtındayım ama HH'de herkes aynı düşünce aLtında oLmak zorunda deiL... Lütfen qereği yapıLsın...

ßir Hristiyan Arkadaşımın ßir yazıyı okuduktan sonraki söLedikLeri;
ben daha gelmem oraya abii.. adamlar neredeyse bize küfür edecekler!

Başka bi dicem yok siz verin kararı...

Ozzy666

New member
haklısın dostum..ben pek görmedim ama eminim vardır öyleleride..bende kendi msjlarına tşk eden birini yakaladım..yönetime bildirdim sınırsız banlandı hemen..

mercandede

New member
ozzy ben o sürekli kendine teşekkür edenlerden çok görüyorum nasıl dersen şöyle...
Şimdi adam birine cvp vermiş teşekkür edilecek birşeyde yok msj da meseLa payLaşım için saoL demiş hemen aLtında anLamsız ve yeni qiren ßir nick var ve Teşekkür var :) ßu nasıL ßir iş yaa :):) uaynık sanıyorLar ßunLar kendiLerini

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
bahsettıgın kısılerın kım oldugunu ve ılgılı lınklerı pm den yollarsan bana ılgılenırım...

adres63

New member
Yazmayacaktım bi teşekkür edip bırakacaktım ama yinede yazıyorum :) Bu topraklarda yüzyıllardır beraber yaşadık iranlısı,ermenisi, kürtü,türkü... et tırnaktan ayrılmaz eğer illede ayırılacaksa ki ben ömrüm boyunca buna izin vermeyeceğim buna can dayanmaz.Bencede böyle insanlara fırsat verilmemeli... Sadece h.h.de değil çevremizdede bu tür insanları uyaralım.Saygılar...

aydinsn

Beşiktaşım
Bunların hepsini tespit etmek lazım, ben dikkat etmiyordum ama bundan sonra ederim...

Solariz

Administration
pm de dark veya bana ulaş gerekeni yapalım hh her keze açık olan bi forum biz burda ayrım yapmıyoruz o vermiş oldugun örnekteki arkadaşta bence yanlış degerlendirmiş hackhell in formatı belli bunları yöneticilere bildirerek çözebilirdi

Konu Kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML