''''''''''''''''''her Yer Siyah'''''''''''

BSY17

New member
her yer siyah :ter:
bir gün bir kız ve erkek internette tanışmışlar ve sözleşip buluşmuşlar. iki gençde birbirlerinden çok hoşlanmışlar ve çıkmaya başlamışlar. belli bir süre sonrada evlenmeye karar vermişler. çocuk gelmiş kızı istemiş. aileside vermiş. kız için herşey çok güzelmiş şimdilik. e şimdi evlencekler dolayısıyla evde lazım. gidip ev bakmışlar ve güzel bitane bulmuşlar. sıra evin döşenmesine gelmiş çocuk kıza
-sevgilim bütün evi sen döşe evi zevkine göre yap ama yatak odasını bana bırak tamammı??
kızda bunun üzerine tamam demiş. artık bekarlıklarının son gününde kız gelinlik provası yapıomuş ancak ona uygun sütyeni evden alması gerekmiş ve arkadaşıyla birlikte eve gitmişler kız arkadaşına "sen kapıda dur eğer kocam gelirse haber ver hemen çıkalım" arkadaşıda tamam demiş kız gitmiş yatak odasına girmişki birde ne görsün yer,tavan duvarlar heryer simsiyah ortada bir tabut tabutun üstüde kırmızı bir örtüyle örtülmüş meğersem çocuk satanistmiş ve grubuyla birlikte böyle biçok kız öldürmüşler amaçları onların en güzel günlerini kabusa çavirmekmiş bütün genç kızların böle akıllarını çalıp evlendikten sonra gerdek gecesine girmek üzere yatak odasına geldiklerindede kızı bıçaklıyarak öldürüyorlarmış!!!! :ter:

daimakce

New member
İyide hani gerdek gecesi öldürüyorlardı gerdekten önce kız bunları görmüş anladığım kadarıyla kız kurtulmuş.Tabi bende bu hikayeyi ciddiye alarak yorum yazıyorum uheuhe

ManigatöR

PlaYboY 69
abi aslında kızda satanistmiş kapıda bekliyen arkadaşını almışlar tabuta olayı iyi okuyun arkiler lütfen heheheehehzuahahah

akharis

New member
Bu hikaye başlı başına bi saçmalık..

mad_max

New member
ule saçmalık bu beya bunların ailesi yokmu a.q evi boyasına moyasına bakan herif odaya kapanıp herkesten gizli mi boyamış döşemiş odayı tabutu içreri sokarken kimse mi sormamış yalan dolan kardeşim bunlar

TAURUS

unutulur mu??
benim anlamadığım nişanım oldu ki nişanıma bile yoldan geçen karışıyodu bu evlilik nası kimsenin haberi olmaz anlamadım..

Karefe

New member
çok korktum ya şimdi altı ay bulanık abdest yaparım hay Allah ım aklımıza mukayyet ol Önderimiz Atatürk vatanı kimlere emanet etmiş hikayeye bak be kızın sütyeni canlıymış heralde eve taksiylemi gitmiş

LyCoN

New member
Mevzu doqru ßakire kurban etmek..Ama ßu ßiraz sıkıLmıs saLLanmış atıLmış abartıLmışş aßi yatır sunaqa kes yaa maL mı da düqün düzenLiyo ßi de!!!

at at da nereye kadar..Zaten satanistLer arasında kurban oLmak isteyen bakireLer faLan oLuyo ne qerek var masrafa :D :D

pori

New member
inhabited' Alıntı:
geçen bu saçmalığı sırlar dünyası nda gördüm :)

valla ben de gördüm:)

ama kız ölmüodu....

dur yaww sırlar dünyası deildi o....beşinci boyut' daydı

o yaşlı adamla ,genç adam gelip kurtarıolardı:saskin

satanistide polise veriolardı...:D :D

thefirefox

New member
satanizm bu deil dir satanizm bütün egolardan gereksiz hırslardan kurtulmayı gerektirir bunun adı şarlatanlık şerefsizlik haysiyetsizlik egoistlik sapıklık canilik alayının A.Q.

HTML