Herşeyi Bilmekmi ? Zengin Olmakmı?

Herşeyi Bilmek or Zengin Olmak

• Zengin Olmak

Kullanılan: 12 33.3%
  • Herşeyi Bılmek

Kullanılan: 24 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    36

FreeZe

New member
Merhaba Arkadaşlar Dün Uyurken Aklıma Geldi Dünyada herşeyi Bilmekmi Istersiniz Yoksa Dünyanın En Zengin Adamı Olmakmı?

SickDreTh

Altın Üye
herseyı bıldıkten sora ıs hayatında zaten senı havada kaparlar zengın olursun onun ıcın forever herseyı bılmek:hhcool

FreeZe

New member
10 kişiden 2 kişi oy vermiş 1 kişide cevap atmış helal :) bencede herşeyi bilmek.yanlışlıkla zengin olmaya verdim oyu :D

Leke

Altın Üye
Herşeyi bilirsen zaten zenginde olursun .

ibrahimkaya396

New member
bence para yani zengin olmak cok da önemli değil zengin olduğun zaman zenginliğini doğru kullanmak var birde her şeyi bilip bilgini doğru yönde kullanmak var yani bilgisayar konusunda herşeyi biliyorsun (ben buna emim) kesin bilgini kötü yönde kullanırsın ben oyumu herşeyi bilmek diye kullandım ama büyük kafanın büyük derdi olur yanlışmıyım arkadaşlar :eek:

zeki_ce

New member
HErşeyi bilirsem zaten hemen zengin olurum..
Eğer zenginsemde HErşeyi Bİlmesemde olur.Çünkü paramla herşeyi yaptırırırm..:D

yarencik

New member
HErseyi bilmek zaten en büyük zenginlik bence.. zenginlik derken.. sirf maddiyati degildir bence.. ondan daha önemli zenginlikler var;)

1001Design

330i ///M3 Design
herseyi bilirsen zaten köse olursun :durdurun

bLue__qirL

Banned
sen ne kdr zengin olursan ol cahil olunca yada hiç bişey bilmezsen uyanıklar senden o varlığını allıcaktırlar
ama herşeyi bilirsen zengin olabilirsin o zekanla
bnce böyle

fbysl

Finansal Danışman
kafa çalışmadıktan sonra parayı ne yapcam iki günde kaybedersin zaten ama herşeyi bilince zengin olabilirsin

Aysar

New member
herseyi bilmek tabiiii ... salak salak zengin olsan ne olcak ... ben herseyi bilerek fakir olmayi bile isterim yani .,

jangofet

Downloader Team Leader
herşeti bilmek adamın başını derde sokar zengin olmak daha iyi hem çok bilen adam huzurlu olamaz en güzeli hiç bi şeyden haberin olmadan mutlu mesut ve zengin olmak...

HTML