Hepiniz okuyun valla çok fena yaparim:P

kutay100

New member
Selammmmm millet. ya ben yeni geldim buraya. birileri bana anlatabilirmi burda neler oluyo neler bitiyo :D. simdi napicas burda. :( bitliste bes minare çagir gelsin jandarma . dam üstünde un eler :pp p bu nedir bilin bakaim :D mucax herkeze. ins ilk mesjada banlanmam :pPPp

Hell

Başarıda bir sanattır.
hoşgeldiniz..

iyi şeyler oluyor burda :p

kutay100

New member
ya sercinho insafin kurusun be kardesim :p Siteye geliyoruz bi bakiniyoruz nasil bi yer diye. sen hakim gibi ceza yasalarini getirip koyuyosun karsima :D insan güzel bi karsilama yapar :D :D :D Soguk sey nolucak :ppPP

Sercinho7

Dark Side of Creation
aga naamalym die sordn bende ilk olarak bunu gosterdm yani dogal bise diilmi ...
senin iyiliğin için sonuçta ...
yanlış yaparsan ceza yicek olan ben değilm ... :goz:

alish

вυяαq αℓι&#1
HojgeLdin....

kutay100

New member
ya su iyi forumlar lafini aciip tuttum yalniz :D Nasil bisi iyi forumlar biri izah edebilirmi acaba :ppPpPpP :D Niye benim mesajima kimse tesekkür etmiyo bide ya :( Hepinizin nickinde 94876398 kere tesekkür edildi falan yaziyo. Kaba insanlar banada tesekkür etsenize :( ühüüüüü

Hoşgeldin de avatarından midem bulandı açıkçası böööö dedim bu nu dedim iğrenç yaa kasten mi böyle bi avatar koydun....Neyse iyi forumlar...

kutay100

New member
Hosuma gidio o resim ya :p Ondan koydum. Güzel diilmi ama :( Kiz zaten ayri bi bomba :D bide dilinden siringayla kan alinca çok egzotik olmus :p vahsi cazibe diye buna idolar iste hihi :D

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Moderatör
hoşgeldin..

iyi forumlar :) :hhman:

HTML