hep aynı günü yaşarsanız ne yaparsınız

HAŞAVRİ

Braveheart
hergün bi öncekı günü yaşarsanız ne yapardınız..böle bi fılmde vardı baya güzeldi..bence güzel olurdu :)bıraz düşünün hak verıceksınz

osiris_cemo

New member
Ohooo neler yapmazdımki ama her çabam sonuçta 1 günlük bir meyve verebileceği için heralde bir süre sonra sıkılır dua ederdim düzelsin diye :)

HAŞAVRİ

Braveheart
hayır biliceksın :)senın dedığın fılm olmaya bılır...bu adam bı kızı elde etmeye çalışıyor güngün acayıp ılgınc di..

cptn-ufk

New member
HAŞAVRİ' Alıntı:
hayır biliceksın :)senın dedığın fılm olmaya bılır...bu adam bı kızı elde etmeye çalışıyor güngün acayıp ılgınc di..
bence aynı filmden bahsediyoruz.sarı bi hatun var babası hergunu pazar sanıyor.o kahvaltıya gidince babası ve kardeşi garajın duvarını eski rengine boyuyor.kız hergun babasının doum gunu sanıyor ve aynı filmi alıyor.her aksam onu izliyorlar fln filan.adam da veteriner tarzı bişi deniz canlılarıyla ilgileniyor.filmin sonunda da her sbh kalktığında önce CD yi izlemesi gerekiyor ve ona hastalığı anlatılıyor.dimi ???

yarında pazar gununu yasayacak olsam,akşam yemek yemek için gittiğim yere gitmezdim.midem hala ağrıyor ... :)

HAŞAVRİ

Braveheart
evet o fılm...kımse uğramamış bile konuya aslında güzel bı konu düşününce baya şeyler oluyoo...ben aslında gecmişde bi günü süreklı yaşamak ısterım ..onu secmek elımızde olsa ....

CHI€F

Kalpsiz
eğer benim düşündüüm filimse bi haber için bi yere gidiolar haberci galiba herif her sabah bi adam sizi tanıorum falan dio sonralarda adama yumruk falan atıo güzel bi filmi eğer ondan bahsediosan

ben yaşasam ne olur ne olcak aynı şeyler sabah işe 5 te okula 9-10 eve bilgisayarın başına 3 te yatağa sonra sabah yine işe yine okula yine eve yine bilg :( :( :(

bu arada saat de 3 olmuş yatayım artık

HTML