hemenpaylaş.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat335

New member
arkadaşlar bir mahsuru yoksa acaba verilen paylaşımların rapidshare yerine genelde hemenpaylas.com dan verilirse bence daha iyi olur hem belli bir kota olmaz beklemeyez hem daha hızlı upload ve indirme işlemi yaparız teşekkürler

Hell

Başarıda bir sanattır.
dowland hızlı olabilir..
ama uplatta bazen sorun çıkıyor :D

chuckies

_-€X-_
herqesin kendi isteği kimi rapid veriri kimi hemen paylaş verir ...ben beklemeyi severim şahsen ;) .ama hemenpaylaş turk işi severim ...kısacası peeeeh gereksiz konu ;)

Pit10

Forumun Fırlaması
olabilir... hemenpaylas.com un bi özelliğini seviyorum kaç mb dosya indirdiğimizi yazıor..;)

hRη

New member
Ben Aynı Bunun Gİbi Oneriler Ve Şikayetler Bolumune Bi Konu Acmıstım Ama Kimse İlgilenmedi Aynı HemenPaylas Yada Rapidshare Gibi Dosya Depolama Bolumu Acalım Demiştim HackHell Adına Millet Baska Yerde Ugrasmaz Hemde Reklam OLmaz Site Hiti Artmaz Demiştim Ama OLmadı :(

Mephisto

R€B€L
bence güzel bi fikir zaten bunu herkes bilir ama www.hemenpaylas.com a elimizin alışık olması lazım farklı farklı secenekler daha iii olur
hemenpaylaşta şart deil rapidde saatlerce beklemeyelim yeter

by_hacker_area

New member
BeNCeDe RaPİDDe FLaSH GeT Le İNMİŞYoRRRR

gerilla_21

Banned
abi tamam rapid saatlik 100 hemenpaylaş 250 mb alan veriyor ama ben rapid den 30 dakika da çektiğim dosyayı hemenpaylaşta 1.30 saatte ancak çekiyorum onun için rapid i tercih ediyorum

theozy

Kadim Dost
isteyen istediği yere atar.. bu konu daha önce tartışıldı.. locked..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML