Hellboy726'nın koyduğu resimleri göremiyorum.

ceyi35

New member
hellboy726 nın koyduğu resimleri göremiyorum. no hotlink iile başlayan bişeyler yazan resim çıkıyor karşıma. foruma giriş yapıyorum oysaki. ne yapmam gerekiyor.
bir diğer konu ise forumu açtığımız zaman ilk konuya tıklayınca illegaliz.biz diye bir sayfa açılıyor. neden mecbur bırakılıyoruz siteye girmeye veya tıklamaya. destek amacıyla tıklamamızı rica edin tıklayalım, elimizden geleni yapalım. açıkcazı bu dayatmadan pek hoşnut değilim.
saygılarımla.

Hell

Başarıda bir sanattır.
No hotlink koruması hackhell ve hell-world.org haricindeki websitelerde görüntülenir.
site hackhell.com için ayrılmıştır. diğer websiteler kullanmasın diye resimlere hotlink koruması eklenmiştir. dafault olarak gösterilen resim sanırım gördüğünüz resim. Hangi konuda bu problemle karşılaşıyorsunuz özel mesajla belirtirseniz ayarları tekrar gözden geçireceğim.

ceyi35

New member
özel mesaj maalesef gönderemiyorum. rütbem yetmiyormuş. hangi rütbeden sonra gönderebileceğimide bilmiyorum. son zamanlarda resimli anlatımlarınızda karşılaşmaya başladım sorunla. daha önce varsada ben yaşamadım öyle bir sorun. resimin olduğu yerde o uyarı ile karşılaşıyorum sadece.

HTML