hellboy726'nın büyük ayıbı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crime

New member
burada olduğu gibi ( http://www.hackhell.com/oneriler-ve-sikayetler/541173-son-zamanlarda-neden-hep-mesajlarim-siliniyor-ya-da-konularim-lutfen-bakarmisiniz.html )

cgdsbll arkadaşımıza yapılan büyük saygısızlık bu iş kuralları uygaulamaktan öteye gidip küşük düşürücü ifadelerle üye aşağılanmaya çalışlmış ve konu kapatılarak, böylesine büyük ve önemli bir forumun ortay düzey yöneticileri tarafından konu örtbas edilmiştir....

üyeye yapılan büyük saygızılığı şiddetle kınıyor ve yarın bizede yapılabilir düşüncesiyle yaklaşık 4-5 yıldır üye olduğum bu forumda paylaşım yapmak ve konulara cvp yazma işine son veriyorum....

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
pff günlük belli bi limitiniz olsa yha sizin :D

vicelilaz

New member
helboy ( alican bey)e sonuna kadar katılıyorum..
yaptığı şey doğrudur..forum kuralları doğrultusunda o na verilmiş yetki dahilinde her türlü mesaj ve konuyu düzeltip kapatabilir, gerekirse silebilir...

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
var senin gibiler bitince benim gibiler kenara çekiliyor

reel olun biraz delikanlı olun sipermen sanan adam hellboyun ne kadar yalakası varmış sitede onun korkusuna yorum yapmak isteyip yapmayan okadar insan varki şu an msn den konuşuyorum hepside bizaman çağdaş abiye yalakalık yaprlardı

ya yöneticiler birbirini kolluyo yada bu adamın çok yalakası var
ADam gibi konuş da biz de sana adam gibi tepkiler verelim..

Arakdaşa Verilen yetkileri layıkıyla yapıyo

Geçenlerde sölemişti şu adama gıcığım bütün konularını mesajlarını şöyle yapıcam demişti sanki... hey allahhımm

eğer belli bi sorunun varsa

http://www.hackhell.com/oneriler-ve-sikayetler/94100-sikayet-ihbar-hatti.html

buraya tıkla mesajını yaz..

Konu açıpda forumu kirletmeyelim..

icemen

New member
yav uzadı sanki konu. yok forumdan çıkıcam yok bilmem ne? hata yaptıysa düzeltilir kardeşim. yalaka malaka diye konuşmak ayıp olmuyo mu?

mchasso

New member
inşallah abi işi allh a bıraktık artıjk umut kesildi bizden
bari sen bişey yapsan reel olsan
Dostum bakın şimdi bir konuda haklısındır veya haksızsındır kimsenin burda hakkıda yenmez kim hatalıysa gereken yapılır bende diyorumki sizde hata demiyorum biraz bekleyin gereken cevap smodlar tarafından verilecekdir olay benimle alakalı değildir benimle alakalı olsaydı şuanda gereken cevabı benden almıştınız Biraz seviyeli olup bekleyin gereken cevap verilecek...iyi forumlar hepinize

kirpos

New member
arkadaşım kimse kimsenin yalakası değil burada.. yalakası olsa ne olur yani eline ne gecer bavulla para mı veriolar insanlara burda ? yoksa götü boklu 2 tane teşekkür mesajına mı yalakalık yapıolar? adam yöneticiyse gerekeni neyse elbette yapıcak..kimsenin havalara girmesine afra tafra yapmasına gerek yok hepimiz birbirimizi sömürüyoruz burda o kadar..

RuTH

Altın Üye
Gerekli açıklama verdiğin linkte yapılmış...
Bunun üstüne neden konu açma gereği hissetiğini anlayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML