Hedefim 1.000.000 Kişye Ulaşmak Tüm Duyarli Hackhell'cilar Haydi Destek

<<<<kartal

New member
Arkadaşlar bu güne kadar bir çok kez amerikanın mallarını göstererek kullanmayın gibi konular açıldı ama hiç birinde başarılı bir sonuca ulaştıgımız söylenemez. Başta ben olmak üzere bir çogumuz bunları kullanmaya dewam ettik.Bir tek benimlemi düzelecek düşüncesiyle hiç bir keresinde başarılı olamadık.sesimizi yeterince duyuramadık ben hackhel'ın haber programlarına bu tür konulara öncülük yaptıgı için çıkmasını istiyorum ve hackhell bunu hakediyor.Bazılarına en iyi cevabı böyle verecegimizi düşünüyorum.
Bildiginiz gibi forumumz yaklaşık 100.000 üyeye sahip ailenizi ve çevrenizide düşünürseniz yaklaşık bir milyon insana hitap edebiliriz bu insanlar yüzünden artık haber programlarını izleyemez duruma gelmeye başladık durmadan vahşet durmadan kan, sizleri bu yapılanları sadece din kardeşlerimiz oldugu için degil insan oldukları için tepki koymanızı istiyorum amacım burada bunu yayınlayıp teşekkür almak degil o yüzdende teşekkür etmenizi istemiyorum.Amacım ben dahil uyuyan tüm halkımızı hareketlendirmek.
Benim size şimdi verecegim ürünlerin hepsi israil markası ve direk israilin zenginlik kaynakları. Başta gözünüz korkabilir bu markaları görünce ama türkiyenin gerçekten çok büyük bir pazar oldugu ve başarabilirsek onlara ne kadar büyük bir dabe vuracagımızı anlatamam.
Haydi arkadaşlar bu siyonist şirketleri boykot edelim

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Artık dünya globalleşti.. Senin malım benim malım kalmadı. Tabii ki herkes Türk Malı kullanmaya özen göstermeli ama

Bu tür boykot girişimleri günümüzde sonuç vermez bence.. O kadar hayatımıza işleyen markayı bir anda kimse çıkaramaz hayatından

Bir diğer neden de Türk Malı da yeterli kaliteye ulaşmadan ben neden kaliteli olanı tercih etmeyip Türk malı kullanayım?

Coca Cola nın rakibi Cola Turka gibi mi?
Doğan marka arabaya mı binicez?
Bırakalım bunları ;]

Hee bak Levi'S yerine Mavi Jeans giyerim.. dedim ya kalite yakalanırsa yapılır yoksa ben neden kalitesiz mal kullanayım.

Ama sana başarılar umarım ulaşırsın hedefine

kuruntu

Banned
Grave_Worm' Alıntı:
kapatın bu konuyuuuuu

sende herhalde kötü rolü üstlenenensin..neden biri bir konu acinca (ne kadar absürt olsada) tersleniyor...bu kendisine denir...ve mod arkadasta eger gerek duyuluyorsa yapar gerekeni...slmetle kuruntu

kuruntu

Banned
gördüm ama herhalde biraz degisik bir aci....arkdasla senin arandaki bir mesele olsa gerek...kusura bakma ama bir kac yerde gördügümden tepki verdim..slmetle kuruntu

barpeacebar

New member
90 lı zamanlarda sokata top oynerken şöyle bir muhabbet geçerdi.
Ahmet oynamasın top benim.çünkü o da beni oynatmamıştı..
şu anki durumdan farkı yok

E

elmomaclroy

Guest
HoCuSPoCuS' Alıntı:
Artık dünya globalleşti.. Senin malım benim malım kalmadı. Tabii ki herkes Türk Malı kullanmaya özen göstermeli ama

Bu tür boykot girişimleri günümüzde sonuç vermez bence.. O kadar hayatımıza işleyen markayı bir anda kimse çıkaramaz hayatından

Bir diğer neden de Türk Malı da yeterli kaliteye ulaşmadan ben neden kaliteli olanı tercih etmeyip Türk malı kullanayım?

Coca Cola nın rakibi Cola Turka gibi mi?
Doğan marka arabaya mı binicez?
Bırakalım bunları ;]

Hee bak Levi'S yerine Mavi Jeans giyerim.. dedim ya kalite yakalanırsa yapılır yoksa ben neden kalitesiz mal kullanayım.

Ama sana başarılar umarım ulaşırsın hedefine
her cumlesine katılıyorum özellikle de kaliyte olayına aynı kalite de olsun neden kullanmayayım yani dimi ama bizimkiler de iş yoq be abi

Grave_Worm

Banned
barpeacebar' Alıntı:
90 lı zamanlarda sokata top oynerken şöyle bir muhabbet geçerdi.
Ahmet oynamasın top benim.çünkü o da beni oynatmamıştı..
şu anki durumdan farkı yok
Sen her konuya neden sazanlama dalıyorsun ki? Başka işin gücün yok mu? konuya yorum yapsana sen bana değil :)

barpeacebar

New member
Grave_Worm' Alıntı:
Sen her konuya neden sazanlama dalıyorsun ki? Başka işin gücün yok mu? konuya yorum yapsana sen bana değil :)
işim gücüm varda..gereksiz kalabalığa gereksiz tartışmaya tahammülüm yok be..kusura bakmayasın..

Gs_HeLL!

New member
Neden kaltesiz olmayan maları kullanayım ilk önce kendi Türk mallarımızın ismi Türkçe olsun firmanın sahibi kendi gidiyor ingilizce isim koyuyor sonra gelip Türk malı diye bizim kullanamamızı bekliyor Nike kadar ii bir spor malzemesi yapan bir marka bul giymeyen nolsun..

kashmere

New member
kardeş seni sonuna kadar destekliyorum... bazı arkadaşlara yok kalite yok marka.. bir sürü laf söylüyorlar... Allah aşkına yukarıda yazılı markalardan hangisinin yerine ikame mal bulamıyacağınız varmı??
coca cola diyorsun, kola içme hatta hiç içme .. içmesen ölürmüsün...mcdonalds a gitme, malboro içme.. nu kadar mı meraklısınız siyonistlere yardım etmeye..
yahudiler bugunde lübnan a saldırdılar... yarın sana saldırmayacaklarını mı sanıyorsun.. ama şuna emin olki bugun filistinde lübnan da zülüm yapan siyonistler yarın senin de kapını çalacaklar... çünkü onların derdi müslümanlarla.. ve biz onların bu oyunlarına alet oluyoruz...yazıklar olsun bize....

[me|2wi$]

H & M
çocuq gibi atışmayın arkadashlar lütfen..konuyu saptırmayalım..(herkes üstüne alınmasın lafım yerine ulaşmıştır ;) )

güzell bişi demişsin arkadaşım..kullanmamak lazım hiçbişilerini..elimizden gelse tamamen ilişkiyi kesmek lazım..ama olmuyo işte aiptir sölemesi donumuza kadar onlar giydiriyo..onlar yedirip içiriyo..bi hacışakir sabun bile yıllardır bizim sanıldı sora gawurun malı çıqtı..biz kullanmasaq bile onlar bi şekilde kullandırırlar...içimize işlemişler Allah kurtarsın :S

<<<<kartal

New member
Arkadaşlar nike kullanmak istemiyosan puma kullan ne biliyim slazenger kullan benim bu konuyu açma sebepim israil marklarıydı konuyu çarptıra çarptıra ne hale soktunuz dünyanın en büyük sanayi ülkelerinden biriyiz bir sürü ürünümüz var belki marka olamamıştır ama bu marka meragı yüzünden bu duruma geldik gider o ürünü alamıyosanız bile sahtesini alır pkk lılara yardım edersiniz biraz kafalar degişmeli böyle taklitçilik yüzünden biryerlere gelemiyoruz.Marka meragı bizleri bu ürünlere bagımlı kılmıştır.
Biraz önce konuyu kappatın dedi arkadaş kapansın. dostum eminim çok mutlu olursun kürtçe erotik film konusunu ben kapatın dedim yine aç yine derim.Senin kapatın deme nedeninle benim kapatın deme nedenim arsındaki farkı herkes biliyor.
Ben bu konuyu açarken çok olumlu yorumlar bekliyordum ne yazıkki paris hiltonun sevişmemesiyle yada erotik kürt filmin gördügü ilgiyle aynı derecede ilgi görmem benim ne kadar boşa ugraştıgımı ortaya çıkardı.eminim buraya 10 tane ünlünün frikiresimlerini koysaydım şimdi onlarca yorum okumuştum özür diliyorum başta mod olmak üzere ona katılan arkadşlardan yanlış yaptımm böyle bir konu açarak.

<<<<kartal

New member
kurtulus23' Alıntı:
böyle forumlarda yapılacak iş değil bunlar..
ya ne yapmayı planlıyodun arkadşım nerede ne yapabilirsin bir kurşun az atralarsa bir kişi bir can daha yaşaabilirse bizim için ne büyük mutluluk ben en azından bunu yapmak için ugraşıyorum siz ne yapıyosunuz.destek olmayacaksanız köstekde olmayın

Uykusuzhergece

New member
Neden kaltesiz olmayan maları kullanayım ilk önce kendi Türk mallarımızın ismi Türkçe olsun firmanın sahibi kendi gidiyor ingilizce isim koyuyor sonra gelip Türk malı diye bizim kullanamamızı bekliyor Nike kadar ii bir spor malzemesi yapan bir marka bul giymeyen nolsun..

Baba Hell Türkçemi?

мυℓσ

&#1090;&#1103;&#945;&#1082;&#1091;&#945; &#945;&#8
Her na kadar o markalara boykot yapalım desekte onlar artık bizim hayatımızın vazgeçilmezleri oldular. Şimdi ben kaliteli bir mal varken sırf boykot edeceğim diye beş para etmez bir mala mı yatırayım paramı??? Sence bu akıl mantık işi mi? Ülkemizde de bu malların kalitesinde ve fiyatında mallar yapılsın ben de tüketeyim.

tribaL

New member
Uykusuzhergece' Alıntı:

Baba Hell Türkçemi?

hoca co güzel bi nokta yakalmışsn bundan dolayı seni tebrik ediyorum..

konuya yorum olarak alternatif bulmak epey zor bu boykot edilenlerin çoğunu zaten aLamıyor cogu insan da mesela donna karan armani falan zor.disney de aynı sekilde :) bu koyulan resimin yanına alternatif bir kaç marka yazılabileceğini düşünüyorum..he bu eleştiri konunun sacma oldugundan falan değil konu çok ince bir konu ve çok da önemli sonuna kadar katılıyorum söylediklerine elimden geldigince destek olacağım..bugün lübnana bir gecede 150 hava saldırısı yapan israil yarın bize de yapacaktır..hayırlısı olsun artık..

HTML