Hedefi 60 çocuk yapmak ...

crazyquake

.::®crazy™::.

7 yılda 7 eş ve 7 çocuk

İngiltere'nin Sunderland kentinde yaşayan 21 yaşındaki Keith MacDonald adlı genç, çılgın bir hedefe doğru ilerliyor... 60 yaşında, 60 eş ve 60 çocuk sahibi olmak isteyen MacDonald'ın, şu anda 7 eş ve 7 çocuğu var. Sadece 7 yıl içinde bunu başaran Mac- Donald, 30 yaşına doğru bu konuda daha da hızlı gideceğini söyledi.

MİRAS ZENGİNİ

Babasından kalma yüklü bir mirası olduğu tahmin edilen MacDonald'ın, doğumdan sonra eşlerinden ayrıldığı belirtiliyor. Kimilerine göre ise MacDonald, ilk 3 ve son eşi ile hiç evlenmedi. Çocukların hepsini annelerinde bırakan MacDonald, yavrularının çok iyi şartlarda yetiştirildiğini denetliyor.

Alıntıdır

iSpiK

Kadim Dost
ilerde bisey olurda fındıga muhtac kalırsan nolucak :p

KaranLık

"KaranLık"
ulen adamın bi kökenini arastırsınlar türklere dayannır belki:D:D7 yılda yedi çocuk az bence ama...

Novo

New member
KaranLık' Alıntı:
ulen adamın bi kökenini arastırsınlar türklere dayannır belki:D:D7 yılda yedi çocuk az bence ama...
:D :D

azmış bu azmış prozac,passiflora falan vermek lazım bu herife:mad:

free!

artık yok...
her çocukta 60 ar çocuk yaparsa

60x60 = 3600 tane torunu olcek :D vay bea :D

vasya

New member
Allah kolaylık versin:D

εگмεя

Fuzuli Üye
ahaha ma$aLLah diyeLim :)

Grave_Worm

Banned
Yalnız 24 yaşındaysa ve çocuk yapmaya 17 yaşında başlamışsa ve her sene bir kişiyle evlenip bir çocuk yapıyorsa ya adam hesabı bilmiyor 60 yaşında 60 eş ve çocuk diyor ya da bizimkiler söylemesi kolay diye böyle söylediler...

60 yaşında 43 hanım ve 43 çocuğu olur...

[me|2wi$]

H & M
yaw ben böyleleri bi teq bizim memlekette oluyo sanıyıdum..elin gawuru bizimqilerden beter çiqti : ))))))))) cıx cıx cıx yaw nüfus patlaması fln mı yapmaya çalişiyo nedir = P

dhtdarkness

New member
Grave_Worm' Alıntı:
Yalnız 24 yaşındaysa ve çocuk yapmaya 17 yaşında başlamışsa ve her sene bir kişiyle evlenip bir çocuk yapıyorsa ya adam hesabı bilmiyor 60 yaşında 60 eş ve çocuk diyor ya da bizimkiler söylemesi kolay diye böyle söylediler...

60 yaşında 43 hanım ve 43 çocuğu olur...
adam demiş ya hızlıancam die :D

HTML