Heckhall YÖnetİmİne Çok Acİl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osti29

New member
Arkadaşlar youtube de bir video gördüm.

Hakkari'de türklerin a.s. diye bir video

Ben bişe yapamıyorum ama burada bişeler yapabilecek arkadaşlar vardır.

Lütfen çok çok rica ediyorum. Bu şerefsizlere bir ders verilsin

SickDreTh

Altın Üye
senın yapabılecegın bıseyler neden olmasın?:goz:

[email protected] a ingilızce maıl atabılırsın..eger yeterlı sevıyede yada derdını anlatacak kadar ıngılızcen yoksa
videonun silinmesi için
Flag as Inappropriate
i tıklayın.
Hate Speech yapın
flag this video deyin lütfenn

eğer buna benzer başka videolar varsa onlarada aynı şeyi yapın ve onların da linkini mail yoluyla yukarıda verdiğim adrese ulaştırın. bu bizim vatani görevimizdir. şimdiden katılan herkese teşekkürler.

Kolay gele sımdı...

osti29

New member
kardeş tşk ederim. bende yapabileceğim bişeler arıyordum. hemen denemeye geçiyorum. bişe yapamadığımdan dolayı içim içimi yiyordu zaten.

Allah şerefsizlerin belalarını versin

ceyi35

New member
yapılacakları ayrıntılı olarak yazmış arkadaş. sen heralde birileri şu siteyi hacklesin diye bekliyosun. varmı onu yapabilecek babayiğit. peki hukuki sorumluluğu alacak olan varmı. dikkatinizi çekerim söz konusu olan site günlük 100 hitli mp3,hikaye,arkadaşlık sitesi falan değil. milyar dolarlık bir kuruluş.

osti29

New member
Arkadaşın dediği gibi videoyu youtube ye bildirdim. Ben herhangi bir yol dedim. ve arkadaşta bir yol söyledi. Yapılacak ne varsa hep beraber yapalım. Ben bişe yapmaktan kaçınmıyorum sadece daha yeni başladığım için bilmiyorum ve böyle zamanlarda bilmediğim için en çok da kendime kızıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML