hazır kurulu adult siteye konu ekleyecek,reklam yapacak kişiler aranıyor+ucretli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Scream_38

New member
merhaba arkadaşlar ;
bir sure once kurmus oldugum ********* adult blogumu yonetecek ingilizce bilen kişilere ihtiyacım var.karsılıgınıda alacaksınız tabi.lutfen okuyunuz.
bana iki konuda yardımcı olacaksınız:
1)konu ekleme
sizlere verecegim yabancı forumlardan,sitelerden konuları bulup siteme ekleyeceksiniz.bildiginiz forumlardanda ekleyebilirsiniz.blog oldugu için yonetim cok kolay.resmin linkini ve konuyu giriyorsunuz,gonder dedinizmi iş bitmiştir.
2)reklam ve hit cekmeye yonelik çalışmalar;
konu ekleyecek,çeşitli yabancı sitelerle link degişimlerine gidecek,forumlara bildiginiz yabancı sitelere linkimi herhangi bir şekilde sokacak hit getirmeye bakacaksınız.
dikkat edilecekler:
1-clicksor adlı şirket hitinizin buyuk bolumunu amerika,canada ve ingilitere ve batı avrupa ulkelerinden istiyor.bu sebeble kesinlikle turk kullanıcı istemiyorum.turklere reklam yapmayacak,mumkun oldugunca turk kullanıcıların siteyi bilmemesini saglıyacaksınız.
2)kesinlike reklamlara kendiniz tıklamıyacak,(zaten turkiyeden gelen tıklamalar sayılmıyor),robot vs baska yontemlerle yabancıda olsa hiti arttırmayacaksınız.

gelelim asıl mesele olan para konusuna:
clicksor adlı şirketle çalışıyorum tıklama başına degişen oranlarda para alıyorum,200 gosterim yapıp 8 tıklama ile 49 cent kazanmıslıgım ve ayrıca 790 gosterim yapıp hiç tıklama alamışlıgım var.
su andaki tekil hitim 150,200 arası degişiyor.
kazancımın %40 ını sizinle paylaşmayı planlıyorum.
20 dolar olunca para paypal ile hesabıma yatacak,siz paypal la falan ugraşmayın para benim paypal hesaba yattıgı anda size hesabınıza duseni havale edecegim.bu yuzden havale masraflarıdır benim paypalı nakit paraya ceviremem gibi sorunlar nedeniyle ve hosting ve domain adını benden oldugu için size %40 komisyon veriyorum.
ciddi ilgilenenler lutfen pm atsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML