Hayirli Ramazanlar

Sineksavar

New member
ARKADAŞLAR HEPİNİZE HAYIRLI RAMAZANLAR DİLİYORUM ORUCUNUZ HAYIRLI VE MÜBAREK OLSUN, TÜM İSLAM ALEMİNE TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ BUNUN İÇİN HERKESİ ORUÇ TUTMAYA DAVET EDİYORUM AÇLARIN HALİNDEN ANLAMAK İÇİN:hhman:

N i h i L

New member
Tesekkurler...

Sineksavar' Alıntı:
ARKADAŞLAR HEPİNİZE HAYIRLI RAMAZANLAR DİLİYORUM ORUCUNUZ HAYIRLI VE MÜBAREK OLSUN, TÜM İSLAM ALEMİNE TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ BUNUN İÇİN HERKESİ ORUÇ TUTMAYA DAVET EDİYORUM AÇLARIN HALİNDEN ANLAMAK İÇİN:hhman:
Eywallah dostum.Allah razı olsun.Teala Tüm islam Alemine Hayırlı rızklar verir inşallah bu mübarek aylarda günahlar af ola sevaplarımız kabul ola inşallah.
Cenab-ı Hak'ın farz kıldıgı oruc tutmayı saglık-i acıdan ciddi herhangi bir problemimiz yoksa mutlaka tutalım sevgili arkadaşlar.Allah-ü tealaya bir adım yaklaşmanız onun sıze 10 adım yaklasmasının kesin ifadesidir.

Allahın rızası ile tuttugumuz tutacagımız oruclarımızı kabul eylesin.Mekanımızı cennet-i ala olarak tayin eylesin.

PRotype

Game Spider
Sağol Arkadaşım..Allah Hepimizin Tüm Müslüman Kardeşlerimizin Orucu Kabul Eylesin ve Tüm Müslüman Kardeşlerimize Yardımcı oLsun .. Bu Mubarek Ayda.. Ailemizde Oruç Tutamayanlar Olabilir.. Dua Ederken Onların Yerinede Dua Edelim.. Allah Sofranızı Bereklendirir inşAllah.. ( Amin )

HTML