hayatta neyi yapmayi çok istediniz

HAŞAVRİ

Braveheart
kendımden örnek verebılırım hayatta en cok ıstedığım hiçbirşey gercekleşmedı,merak ettım benmı cok şey ıstıyorum yada istedıklerım imkansız şeyler mı ..peki siz ne istıyorsunuz???

comand

New member
Uçaktan Parşütsüz atlamayı çok istedim du bakalım inşallah bir ara yaparım :D

DureX

New member
Bende ÖlümLe dans edıLebıLecq her seYı...

G_hot

New member
Türkiye ' nin hatat Dünya ' nın en iyi webtasarımcısı olmayı o adkar çok istiorum ki.. annatamam !

pasaklı

New member
ben guzel bi aile kurmayi istiyorum iyi bi anne olmak istiyorum yapabilirmiyim bilmiyorum ama korkuyorum :)

iSpiK

Kadim Dost
gemiyle okyanusa acılcam... ha bide bu yaz isvicreye gidicem yaz okuluna cok dersim kalmazsa..

comand

New member
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
ben guzel bi aile kurmayi istiyorum iyi bi anne olmak istiyorum yapabilirmiyim bilmiyorum ama korkuyorum :)
Niye yapmayasın canım daha çok gençsin ALLAH helal süt emmişi denk getire hadi hep beraber AMİNNNNN.

Warn:nG

New member
gerçek hayatta blade ın yerınde olmak ısterdım onun yaptıklarını yapmak ısterdım :D:)
blade fılmını ızlemeyen anlayamaz .

HAŞAVRİ

Braveheart
pafuli inşallah olursun. sahılde sabaha kadar oturmak olmasada çok çalışman lazım

pafuli

New member
haklısın cok calısmam lazım coook:) bigun sabaha kadar oturucam sahilde sonrada sana haber vericem :))))))

qyner

Tatlı Cadı
wala okadar cok sey warkı artık ılerısını dusunemıorm...yeterkı su okulu en ii sekılde bitireym ozmn isedgm hersey gerceklesr allahn izniyle..amin...

apocalyps

Devrimci Genç
ben kendimi bildim bileli ailem tarafından istediklerim olur ama şimdi onlardan uzaktaım ve hiçbirşey istediğim gibi gitmio ne isterdim akıl danışabileceğim biri ve ailemi yani anlıcanız artık her değil isteklerimin çoğu olmuyo :(

HTML