Hayat, yeniden mi sınıyor beni?

gizemliperikizi

New member
Hayat, yeniden mi sınıyor beni?

Verilmiş bir kararın ardından nedendir bu sıkboğaz ediş. Her şeyi kabullenip vazgeçmedim mi yaşamaktan.
Böyle mi söz vermiştim gecenin bir vakti yürürken düşlerimi kaybettiğim kaldırımlara?

Anlamını yitirmeyen yalnızca çaresizliğin sınırı olan ey ölüm, sen uzaklaşırken bedenimden neden üşüyorum?

Ne kaldı ki elimde? Bu bir avuç toprak, parmaklarımın arasında dökülürken neden düşmek için bu kadar acele ediyor? Savrulurken birlikte rüzgarı da götürdüğünün farkında mı acaba? Sanmam...

Ya benden gidenlere ne oldu? Neredeler şimdi? Rüzgarım nerede? Her gülüşümde biraz daha uzaklaşıyor olsamda unuttuklarıma, beni yaşama çeken şeyin ne olduğunu bulmalıyım.

Durdursam beynimin içindeki kasırgayı yeniden belirir belki kimin yazdığını bilmediğim silinen yazıları defterlerimin. Tüm gücümle, her şeyimle kocaman haykırsam, çığlık atsam kurtulurum sanki içimi sarmaşık misali saran kadınlıktan...

uyKuCuPianisT

Alkolik +
Derler ki özel bir insana rastlamak bir an, özel biri olduğunu anlamak belki bir saat, o özel birini sevmekse belki bir gün sürebilir Ama o insan ömür boyu UNUTULMAZ

ben senin imzana takmı$ vaziyetteyim gerçekten güzeL :p

gizemliperikizi

New member
uyKuCuPianisT' Alıntı:
Derler ki özel bir insana rastlamak bir an, özel biri olduğunu anlamak belki bir saat, o özel birini sevmekse belki bir gün sürebilir Ama o insan ömür boyu UNUTULMAZ

ben senin imzana takmı$ vaziyetteyim gerçekten güzeL :p
tşk ederim bunu iltifat olarak alıyorum :p

uyKuCuPianisT

Alkolik +
imzandakileri yüreĞinden geldiĞi için yazdıySan her$eye değer biri olduĞunu dü$ünürüm...

i$te bunu iltifat olarak alabiLersin :p

gizemliperikizi

New member
uyKuCuPianisT' Alıntı:
imzandakileri yüreĞinden geldiĞi için yazdıySan her$eye değer biri olduĞunu dü$ünürüm...

i$te bunu iltifat olarak alabiLersin :p
içimden gelmediği hiçbir şeyi zorla yaptıramazlar asla imza dediğinde az çok kişiliğin belirtisi değilmidir zaten ;)

uyKuCuPianisT

Alkolik +
buna sevinDim içinde buLunduĞum ortamda her TürLü güzeLLiğin olduğunu biLmek beni mutLu ediyor :)

dohukannn

New member
imzanız dikkat çekici ve çok duygusal. Özel birini çok kısa sürede anlayabilirsiniz. Sizce özel bir insana aşık olma müddeti ne kadar? Acaba ne kadar zaman alır, gerçekten merak ettim. Bence bir insana rastlamak bir an, özel biri olduğunu anlamak, birlikte geçirilecek bir saat (konuşma, aynı ortamda olma anlamında), o özel birini sevmekse özel olduğunu anladığınız anda sevmişsiniz demektir. Aşık olmak ise ondan da aynı cevabı aldığınız anda başlamıştır. Unutmaksa, gerçek aşıklar unutulmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

GeHeNNa

New member
muahhah noooluuuoss konu ne siz ne konuşuonus
yaa gizemliperikızı arkadaşımm kimse bizim imzamıza bu kadar iltifat etmedi :) muahah

gizemliperikizi

New member
kıskanma hemen arkadaşım imzamı:D dohukannn zaten kendim de aşırı duygusalım imzamda beni temsil ediyor işte;)

dohukannn

New member
Aşırı duygusallığınız tüm yazılarınızı okuyunca net olarak ortaya çıkıyor GİZEMLİPERİKIZI. Dikat çeken bir başka konu ise sanki bir isyankarlık. Benim için arkadaşlarım çok duygusal davranıyorsun diyorlar, ama kendime baktığımda bunu hissediyrum. Fakat hayat böyle imiş diyipte kabullenemiyorum. Sonunda bu duygusallık patlamaya ve hüzne dönüşüyor.
Galiba hayat düşünüpte yas tutanları, boşver diyemeyenleri yani duygusalları sınıyor... Ne dersiniz...

evrenbesiktas

kartalizma
beyler chatinizi msn ya da pm kullanarak yapın ........ burası romantizm bölümü ve paylaşımla ilgili yorumlar yapmanızı rica ediyorum!!!!

dohukannn

New member
Hayatımı nasıl değiştirebilirim...

Her insanın amacı istediği mesleği yapmaktır,
Acaba kaçımız istyediği meslekten memnun,
Her zaman öğretmen olmayı istemişimdir,
Sonuç öğretmenim.
Ama mutsuz bir öğretmen,
Artık yeter diyip isyan edecek kadar,
Çünkü gençliğimin göz göre göre tükenişini,
Bende içten içe bitişimi hissediyorum,
Artık bu lanet olası yerde öğretmenlik yapmak istemiyorum.

Ben yaşamak istiyorum,
İnsanların içinde, toplumun içinde,
Öğretmenlik yapmak istiyorum,
Çalışmak isteyen, geleceği hedefleri ve ufku geniş öğrencilerle,
Her yıl tayin istiyorum,
Lanet olasıca tayin bir çıkmıyor, Adamı olan dayısı olanlar bir yolunu bulup tayinini yaptırıyor,
Oooooooffff bir dayım bile yok. Teyzemde benle ilgilenmiyor zaten....

Galiba hayat benim direncimi ölçüyor, bakalım nereye kadar,
Ama biliyorumki bu oyunun galibi benn olacağımmmmmmm

HTML