Hayatınız Boyunca Kimleri Özlediniz.......... CEVAPLARINIZI BEKLİYECEĞİM ..!

desantralizasyon

Altın Üye
kişi olarak öslediiğim kimse
yok. ben sadece inanmayı
özlüyorum. ama sanırım
bunu hiç bir zaman başaramayacağım

Logan

WOLVERINE
2dk. görüşmesem sevgilimi özlüyorum yaa...onun dışında bizimkiler hacca gittiklerinde onları çok özlemiştim, hemde oralarda başlarına birşey gelecek diye çok endişelenmiştim...

react

Admin
Süper Moderatör
sevgılımı ozluyorum

flydancing

New member
gurbetteyim.. annemi babamı ve tüm ailemi coook özledim ayrıca yanımda olmasına rağmen sevgilimi 5 dk görmessem coook özlüyorum :(
sanada TEŞEKKÜR EDERİM = aytan70

iSpiK

Kadim Dost
cocuklugumu özlüyorum cewremdeki herseyın gercek olduu zamanları butun arkadaslıkların saf arkadaslık olduu zamanları..

X™

New member
rahmetli olanları özlüyorum tüm akrabaları
sevgilimi özlemiyorum çünkü öle biri yok :) olmasında zaten hepsi yalancı bu kız milletinin :) (uhuhauh beni tefe koyacaklar şimdi hem hackell girls de yorum yap bide onların mekanında bu lafı söle :) sözüm hackhellden dışarı diim bari :) )

siyah_beyaz

New member
Deli dolu yaşadığım, arkadaşlarım için gözümü kırpmadan kavgalara daldığım, sevdiğim erkeğe kim neder diye düşünmeden sokağın ortasında "seni seviyorum" diye bağırdığım, aşkım için herkesi karşıma aldığım, dostlukların en yalansızını yaşadığım o günleri çookkk özledim....

alish

вυяαq αℓι&#1
Bende İspiyoncu Gibi, Geçmişimi ÖzLüyorum.. Ama Hiçbizaman Eskisi Gibi OLmayacak :(

KaZaX

New member
ben kendimi özlüyorum kaybettim bulamıyorum :(

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Başta şuan hayatta olmayan babacığım ve babanem onların dışında sevgilimi çok özlüyorum:(.....

gurcell_xxx

New member
AŞik Olma İsteĞİmİ ÖzlÜyorum KardeŞİm.nasilmi?hep AŞik Olmayi İstedİm Ama AŞik Olamayinca VazgeÇtİm.Şİmdİ Bİrİsİ Var Ama Ben O Heyecani ÖzlÜyorum

alee

New member
:( eski nişanlımı, kız arkadaşımı, sevgilimi, canımı, bitanemi, aşkımı, herşeyimi, vazgeçilmezimi özlüyorum!!!... ayrı olsakda hala onu çok seviyorum... :':)( :( :( :'(

HTML