Hayalet Kız Sizi Yanına Almak İstiyor..!! [ Tüylerim Haala Diken Diken +21]

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
Bi arkadaşım az önce gönderdi.. Verildiyse özür..

3 arkadaş arabayla şehir tutu atıyolar.. Şehir dışına doğru gittiklerinde genç ve güzel otostopçuyu (caps'teki) arabalarına alıyolar..

Sonrası videoda.. Sesini açın ve Sonuna kadar izleyin.. uzun zamandır bu kadar tırstığımı hatırlamıyorum.. ;)

İzlemek İçin TIK'la

fare_07

**forum haşeresi**
çok garip geldi keske n dediklerini anlasak

kuruntu

Banned
klibin sonunda polislerin yaptigi arastirmalarda kizin 1983 yilinda ölgügü cikmis yaziyor...slmetle kuruntu

metes

New member
çok ilginç ya, ses kaydı iyi değil herhalde az ses geliyor, nerden çekiyorlar böle ilginç vakkaları yaw

Cyber-Warıor

New member
arkadaslar sonunu sıze acıklıyım sonunda portekizce yazıor kazadan arkada kamerayı ceken cocuk ve ondeki kız oluyor arabayı kullanan canlı kurtuluyor ve delırıyor polislerın yaptıgı arastırmaya gore arabaya aldıkları kızda 1983 yılında aynı bolgede kaza yapmıs
kısın cıglık atmadan once soledıklerı...

In the end , the girls point at the place and says: It was there, I was involved in an accident...

kız çimenliklerdeki hurda bir arabayı gostererek "bitti o buradaydı ben bir kazada Öldüm" ve çıglık atıo araba kaza yapıo ..

sanırım yeterınce acıklamısımdır...

pori

New member
3,5 ...........:) 3,5 ................:) 3,5 ...............:)

Valla Sesİ Kapatip İzledİm...ama Bİ Faydasi Olmadi...Çok Etkİleyİcİ Yaaww

Fena BİŞİİ.......

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

bundan sonra ömrümün sonuna kadar karanlıkta uyumuucam:(

iCb4uC

New member
zooken gibi yaw :p baya tırstım sonunda ama kıza kamera çevrilince ekran dalgalanıo yani biraz kamera oyunu hissi uyandırıo :)

anubisland

New member
tamamen kurgu ve sacmalık kameranın gidip gelme olayları çok belli onlar olmasaydı arkadasındediği gibi beklenmedik bi anda yakalanilabilirdi ancak bastan belliydi zatensacma bişi oldugu

paylşım için teşekkurler :)

atavet

New member
zaten baştan belliydi kameraya karınının fırlıyacağı , hiçte korkutucu değel , elemanlar amatör çekim yapıp windows media maker ile düzenleme yapıp yağlıyolar işte.. korku videoları bu kadar basit olmamalı , adama sorarlar nerde bunun korkusu diye apışır kalırsın.. Ha bu arada iyi akşamlar diliyorum..

saygıner

New member
bana sorulursa bu tamemen düzmece bir oyun vatandaş ne olup bittiğini pek anlamıyor ama insanı korkutmak tabiatında var yani cesaret nasıl bulaşıcı ise korkuda bulaşıcıdır kendinizi kaptırmayın arkadaşlar

HTML