HaYAl De OlaBİLir

dangerous_wollf

New member
Arkadaşlar şuan ben 17 yaşındayım bundan 5 sene önce filan hep anlatırlardı karabasanı ve bizlerde korkardık bir akşam yine böyle arkadaşlar arası konuştuk anlkattık ve gittim....
o akşam o konunun üzerinde kaldım annemle babamla hep karabasan hakkında soru sorup durdum..
onlarda bana ekmek kırıntısının üzerine yatarsam göreceğimi söylediler
bende hemen yatağımı filan silktim yatağımın altını filan saat baya geç oldu yattım
uyudum mu uyumadım nı bilmiyorum rüya ve gerçek gibiydi
ayağıma bir ağırlık düştü kalmaya uğraşıyordum kalkamıyordum en sonun da bismillahirrahmanirahim demek geçti aklımdan ve söylemeye kalktım ama bis bis diyip kalıyorum ağzımda bağlanıyor ateş bastı ağzım kurudu konuşamadım hemen hemen 20 dk böyle geçti ve en sonunda işte bu çocuk bu çocuk dedi ondan sonra yok oldu gözlerimi açtığım da ter içinde kalmışım dudağım ucuklamışdı
ama o zamandan beri hayatta yatağımda divan da yemek yememhayal mi gerçek mi hala bulamadım

ases

Altın Üye
evet bu karabasan olayları hep boyle anlatılır zaten yaş 22 ama gelmedi başa demekki ben hep kırıntıları temizliyomuşum az temiz ol len:)

eXi26

New member
Abi ekmek kırıntısı olmasa da geliyo yaw...Bana 3-4 kere oldu aynen arkadaşınki gibi.Çok kötü yaw

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Yok bea abi banada geldi hatta arada gelio ölede korkunç bi olaay deil yani geik bile gelio adama beyler siz3 tekrr geldiinde i see dead people demeye çalışın ben denedim çok komik oluyo...phuhauhuah...Karabasan ona buna bomba basan...

pesimist™

New member
ßenim ßaşıma ßöle ßişey Hiç Gelmedi İnş Gelmes Çok Şu Ana Kadar Yatagımda Hiç Yemek Yemedim
:eek:

naser

Forum Aslanı
Elbet bıgun herkeseın basına gelır.... Benım basıma 1-2 degıl bayagı gelıyor.... Artık korkmuyorum .... etrafı ızlıyorum daha sonra dalıp gıdıyorum :D ne ucuklama nede baska sabah kalkıyorum hee gece bole olmustu dıye hatırlıyorum... Korkmayın karabasanda olsa bısey yapmıyor

Zeytin

Zeytin&Limon
fetish' Alıntı:
Yok bea abi banada geldi hatta arada gelio ölede korkunç bi olaay deil yani geik bile gelio adama beyler siz3 tekrr geldiinde i see dead people demeye çalışın ben denedim çok komik oluyo...phuhauhuah...Karabasan ona buna bomba basan...
adam cıglık atamıo senin dedigine bak :) yok orda bide sarkı soyleyelm :)

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Harbiden bi deneyin ya çok komik oluo....

naser

Forum Aslanı
hehehe gercekten artık samataya baglıyo ınsan bana da cok oluyor arkadaslar korkmanıza gerek aklından dusunebılıyosun agzın kıtlenıyor.... Aklınızdan komık seyler gecırın..... Bagırmaya calısmayın bosuna cunku bısey olmuyooo yada bagırdıgınızı zannedıyosunuz... ama ses cıkmıyooo bence ınsanın kanı agırlasıyor

HTML