Havuza girdi, hamile kaldı!

memocn

New member
Kızıyla Mısır'a tatile giden Polonyalı anne, otele dava açtı. Dava gerekçesi herkesi şaşırttı.

Kızıyla Mısır'a tatile giden Polonyalı anne, 13 yaşındaki kızının havuza girdikten sonra hamile kaldığını iddia ederek kaldıkları otele dava açmaya karar verdi.

13 yaşındaki kızın annesi Magdalena Kwiatkowska, tatilden döndüklerinde kızının hamile olduğunu öğrendiklerini ve bunun kızının havuzu kullanması nedeniyle gerçekleştiğini öne sürdü.

Gazeteport'un haberine göre kızının havuz suyundaki spermden hamile kaldığını söyleyen Magdalena, otele tazminat davası açtı. Anne kızının tatil sırasında hiçbir erkekle tanışmadığı ve bir şey yaşamadığı konusunda ısrar ederken, Varşova'daki turizm acentasındaki yetkililer de bu tuhaf şikayetin kendilerine ulaştığını doğruladı.

Öte yandan otel yetkilileri kadının tazminat koparmaya çalıştığını öne sürdü.

kaynak

duhan_34

New member
çok büyük saçmalık öyle bir şeyin olması imkansız ne yani kız havuzdaki spermleri aldıda kasıtlı olarak mı hamile kaldı olmaz öyle saçmalık bu işte kesin bir bit yeniği var....

Tunyukuk

New member
Kadın iyi taktik geliştirmiş. Nasıl olsa DNA testiyle belirlenebilecek biri sözkonusu olmayacak ve
otel olayı kapatmak için belkide direkt para verecek dava düşsün diye. Kısa yoldan hedefe ilerliyor.

ported

New member
imkansız diyen arkadaşa katılıyorum normal olarak yapılsa zaten milyonlarca spermden yalnız biri yumurtaya ulaşabiliyor bırakki havuzda yok artık daha neler

djann

New member
benim bildigim sperm erkekten ciktiktan sonra kadinin vucuduna girmiyorsa geberir , cunku vucut isisi ile yasar suda yasamaz ve acaba kac saat sonra olmustur bilmiyorum

1001Design

330i ///M3 Design
%100 Imkansiz

HTML