Hatipoğlu mu Beyaz hoca mı?

Hatipoğlu mu Beyaz hoca mı?

• Hatipoğlu

Kullanılan: 76 79.2%
  • Beyaz Hoca

Kullanılan: 14 14.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 6 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    96

_akif_

New member
Ramazan'ın gelmesiyle birlikte ekranlardaki sahur programları arasında da ciddi bir reyting rekabeti oluştu.
Hatipoğlu, Beyaz Hoca'ya karşı. Ramazan ayında hocaların rekabeti büyük ilgi çekiyor. Reyting yarışına giren hocalar arasındaki yarışın alibi kim?
Sabah'tan Yüksel Aytuğ, programları ve hocaların performansını masaya yatırdı.

(...)"Sahur programları kulvarında Nihat Hatipoğlu'nun Star'da sunduğu program açık ara önde gediyor. Hatta öyle ki Hatipoğlu'nun özellikle A/B izleyici grubundaki share'i (izlenme payı) 500 bin YTL bütçeli dizileri, koca koca yarışma ve şov programlarını bile geride bırakıyor. Listelerde Hatipoğlu'na en yakın seyreden sahur programı ise FOX kanalında. Zekeriya Beyaz'ın sunduğu Kutsal Yolculuk. Bu yılın sürprizi ise Show TV'de Ahmet Özhan'ın sunduğu iftar ve sahur programları. Ben Özhan'ın bu denli iyi bir hatip olduğunu doğrusu bilmiyordum. Doğaçlama konuşmalarında bir kere takıldığına, teklediğine şahit olmadım. Hele geçen akşam aşk ile Allah sevgisi üzerine yaptığı bir konuşma vardı ki bayıldım. Sahur programlarında her sunucunun ayrı bir yoğurt yiyişi var. Hatipoğlu'nun en büyük kozu, İslamiyet'in ilk yıllarına ait öyküleri, muhteşem bir dramatik kompozisyon içinde anlatması. Zekeriya Beyaz ise çoğu zaman izleyenleri hayrete düşüren ilginç benzetmeler ve bazı ilahiyatçıların tepkisini çeken son derece iddialı yorumlarıyla ilgi topluyor. Ahmet Özhan ise o kadife sesiyle söylediği ilahilerle iftar ve sahur programlarına renk katıyor. internethaber

pcQopat

New member
beyaz hocayla hatipoğlu kıyaslanamaz zaten beyaz hoca bunamış bir zındık dinle alakası yok beyaz hoca gibileri yüzünden insanlar dine soğuk kalıyor ne yapacağını bilmiyor:vur:vur

ua_kadir42

New member
ya ben beyqaza hoca bile demem ya. o kim ya dinle yakından uzaktan hiçbir bağlantısı olmayan tamamen dini konularda saçmalayan magazin proğramlarına çıkan bir kişi... nihat hatipoğluyla kıyaslanması çok çok saçma

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
tabiki hatipoğlu
beyaz hoca ne annar yha
:hhmanD

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
Anlat deseniz ben size 35 yıldır yaşadığım sokağı bile anlatamazken, Nihat Hocaefendi Medine' den bir kıssa anlatırken oraları, o loş sokakları, önlerinde örtüden ibaret kapısı bulunan evleri, o fakir Peygamber aşıklarını çok rahat gözünüzün önüne getirebilir, bir anda konunun geçtiği yerde buluverirsiniz kendinizi. Yaşadığınız o an hiç bitmesin istersiniz. Bu tesiri ancak ihlaslı ifadeler verebilir. Hiçbir roman ve hikayede bu etkiyi yakalayamazsınız. 5 Edebiyat fakültesi de bitirseniz herkesin harcı değildir bu işler.

III. Göz

Altın Üye
bikiniyle namaz kılınır kimse gelip de kılanmaz diyemez..Adam gelmiş su orucu bozar diyo Yalan vallaha yalan yazıyomu kuranda yazmıyo

beyaz hoca 4eva:D

KurdanKoL

Pesimist Kötü Adam
La Beyaz Hoca Decccalmidir Nedir Herkesi Dinden Saptırıyor :mad: Cüce Ya Bişeyden HAbei yok Hatipoğlu Hocanın yüzüne nur yağmıs

gurcan_b

New member
zekeriya beyazı hoca kabul etmem bile cok buyuk bır yanlıstır. insanları dinle alakasız konulara yonlendırıyor.

HTML