[Hata numarası: 0x8DDD0002 güncelleştirme sorunu

tayyar34

New member
[Hata numarası: 0x8DDD0002]
Bu web sitesinden güncelleştirme yüklemek için, bilgisayarınızda yönetici veya Administrators grubunun bir üyesi olarak oturum açmış olmanız gerekir. Windows XP kullanıyorsanız, Denetim Masası'nda Kullanıcı Hesapları'na giderek yönetici olup olmadığınızı görebilirsiniz.

Not: Bilgisayarınız ağa bağlıysa, ağ ilkesi ayarları da bu web sitesini kullanmanızı engelleyebilir. Güncelleştirmelerle ilgili yardım için sistem yöneticinize başvurun.

ARKADASLAR BİRİ MODEMİ RESETLE DEMİŞ..DENEDİM OLMADI BU KONUDA YARDIM
AYRICA YÖNETECİYİM DE NE YAPABILIRIM?

Boschwer

M€SHGUL
windows dosyasını gizlemisseniz GIZLILIK ÖZELLIGINI KALDIRIN sorun ortadan kalkar
etkin bir isletim sistemi kullandiginizdan yola cikiyorum, iyi forumlar olmazsa yazin biz yardimci olmaya calisiriz.

tayyar34

New member
kardeş denedim ama olmadı..
vista home premıum servıs pack 1 kullanıyorum
komutlarla yeni yönetici olusturdum olmadı (admınıstrator) orda deneyım dedım olmadı
fat dosyalarını taratttım chdsk.exe ve sorunlar için sfc/scannow komutuyla bazı dosyaları düzeltti bazılarını düzeltmedi..

genede cok tesukkur ederım

Boschwer

M€SHGUL
administrator haklarina sahip olmadan asagidaki islemleri yapamazsiniz Bir de su yöntemi deneyin.
BASLAT > CALISTIR 'a services.msc >administrator <ok
vindow güncellemeyi durdurun

BASLAT > CALISTIR 'a C:/Windows/ BULUP
SoftwareDistribution klasörünü " SoftwareDistribution.old " olarak degistirin Administrator olarak
sonra bu pencereyi kapatin

I.Explorer kullaniyorsaniz! seceneklerden extra
gelismis ayarlar>tüm ayarlari sifirla
ana sayfa dahil sonra bu i.explore penceresini kapatin

BASLAT CALISTIR services.msc > administrator <ok
vindow güncellemeyi BASLATIN sonra bu PENCEREYI kapatin

I.Explorer kullaniyorsaniz! ACIP ASAGIDAKI LiNK e tikliyorsunuz

UMARIM YENI den güncelleme ALMIS olacaksiniz.. belki forumda baska yorum yapabilecek arkadaslarimiz cevap verebilirler iyi forumlar diliyorum

tayyar34

New member
denedim ama gene aynı hatayı verdi wındowsupdate sıtesınde yukardaki hatayı veriyo..
güncelleştirmede ise şu hatayı veriyo kod 80070663 windows update bilinmeyen bir hatayla karşılastı

Boschwer

M&#8364;SHGUL
en son verdiginiz hata kodu office programiyla ilgili bir güncellemeye dayaniyor. tamir seceneklerinden sorun varsa tekrar kontrol edip tamir edin olmazsa yeniden instal edin, bilgisayarinizda olmayan bir sürüm icin güncelllemelerden kaynakli programi bulup versiyon karsilastirmasi yapabilirsiniz , saat tarih etkinlestirme vs tekrar gözden gecirin hata codu verildiginde görev yöneticisinden takip edip hangi program oldugunu cikarabilirsiniz,, kolay gelsin tekrar.

HTML