Hatırlarmısın

[KooZ]

New member
Hatırlarmısın ilkbahar günüydü.Bulutlu bir hava vardı,yine gönlümdeki bakışları kaplayan ve bir şimşek çakmıştı yüregimizin derinliginde.Ve hafif çiseleyen yağmur yağıyordu.İşte o yağmur tanışmamıza vesile olmuştu.Hani şurda görkemli bir çınar ağacı vardı ya,ıslanmamak için yüreğine sığınmıştık.Hani bazen giderdik ya çınarın gölgesine,ben ise başımı koyardım dizinin üstüne,gözlerimi bulutlara yüreğimi de sana teslim ederdim.Biliyordum,çünkü herşeyi konuşmuştuk ve herşeyi paylaşmıştık...
Hatırlarmısın bilmem,sen bana yavru ceylanım derdin.Bende senin ürkek gözlerine gözlerimi diker derin düşüncelere dalardım.Kim bilir belki de düşlerimdeki bu günü düşünüyordum.Kim bilir?
O '' sevgi '' adını koyduğumuz çınarın dili olsaydı da paylaştığımız o güzellikleri,bugün gölgesine sığınan ve yarın sığınacak olan sevgililere anlatabilseydi.Birbirimize olan sevğimiz ve sevğimize olan kararlılığımız belki de sevgililere örnek olabilirdi...
Ama şuan sadece seni hayallerimde yaşatabilirim.Seni bilmem?Seni bilmem diyorum.Çünkü sen yoksun artık.Ama şunu bilmeni isterim ki yüreğimin derinliklerinde hep YAŞATACAĞIM...

HTML