Hassas Bir Konuda Cevap Bekleniyor...?

Sineksavar

New member
evet arkadaşlar benide yakından ilgilendiren bir anketle karşınızdayım. günümüzde boşanmaların çogalmasındaki sebebler nelerdir..? evliligi kurtarmanın yolları nelerdir..? siz olsanız neler yapardınız..? evet arkadaşlar cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Mephisto

R€B€L
anketsiz oldugu icin anketten herteldene taşıdım
bilmem ben ewlilik falanda zaten=)

CHI€F

Kalpsiz
valla boşanmaların coğu kadının çenesi (bkz. dırdır) kurtarmanın yolu ise bantlıyacan ağzını kurtulacan :sigara:

ikRa

Banned
Şefim kalpsizim diyon şimdi anladım neden kalpsiz oldugunu demek dırdır olayı :) bant güzel ama her evde bulundurulmalı

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Evliliği kurtarmak derken kimin için kurtarmalıyız ?

ortada cocuklar varsa belki kurtarılması söz konusu aama buna evli olanlar karar vermeli.

Eskiden kadın calışmazdı ve erkeğin egemenliğinde yaşardı. Evinin hanımıydı yani..

Şimdilerde öyle deil.KAdınlarda çalışıyor.
Çalısan kadın kendını daha güçlü hissedıyor.
Ekonomık bakımdan da erkeğine bağlı kalmadan yaşayabileceğini bildiği için artık sevmediği yada anlaşamadığı erkekle beraber kalmanın kendıne zarar vermekten başka birşey olmadıgını kabullenıp basıyor boşanma davasını :)

Ayrıca eskiden boşanan kadına (yani dul) daha bi kötü gözle bakılırdı. Ailesi bile boşanmaması için cok baskı uygulardı. git kocanın evine dıye evine almayanlar olurmuş.
Ama artık devir değişti tabi kadınlarda değişti :)
Öğrenim seviyeleri arttı.bununla beraber daha bilinçli oldular.
yani insanlar nasıl mutlu olacaksa (evli yada boşanmış) öyle yaşasınlar kımsede
onların evliliğini kurtarmaya kalkışmasın :)

Ben olsam ne yaparım. Eger karımı sevıyorsam sonuna kadar mücadele ederım.
daha hoşgörülü olurum.Zaten hoşgörü olmadan evlilik asla yürümez .

Sineksavar

New member
R€B€L' Alıntı:
anketsiz oldugu icin anketten herteldene taşıdım
bilmem ben ewlilik falanda zaten=)
YAAA BEN BU KONUYU İPTAL EDİP YENİDEN ANKET AÇMIŞTIM NASIL OLDU ANLAMADIM BENİM YENİ AÇTIGIM ANKET NERDE..?NEYSE..SONRA BAKARIZ OLMASSA YENİDEN AÇACAZ ARTIK..

J@CK@L' Alıntı:
Evliliği kurtarmak derken kimin için kurtarmalıyız ?

ortada cocuklar varsa belki kurtarılması söz konusu aama buna evli olanlar karar vermeli.

Eskiden kadın calışmazdı ve erkeğin egemenliğinde yaşardı. Evinin hanımıydı yani..

Şimdilerde öyle deil.KAdınlarda çalışıyor.
Çalısan kadın kendını daha güçlü hissedıyor.
Ekonomık bakımdan da erkeğine bağlı kalmadan yaşayabileceğini bildiği için artık sevmediği yada anlaşamadığı erkekle beraber kalmanın kendıne zarar vermekten başka birşey olmadıgını kabullenıp basıyor boşanma davasını :)

Ayrıca eskiden boşanan kadına (yani dul) daha bi kötü gözle bakılırdı. Ailesi bile boşanmaması için cok baskı uygulardı. git kocanın evine dıye evine almayanlar olurmuş.
Ama artık devir değişti tabi kadınlarda değişti :)
Öğrenim seviyeleri arttı.bununla beraber daha bilinçli oldular.
yani insanlar nasıl mutlu olacaksa (evli yada boşanmış) öyle yaşasınlar kımsede
onların evliliğini kurtarmaya kalkışmasın :)

Ben olsam ne yaparım. Eger karımı sevıyorsam sonuna kadar mücadele ederım.
daha hoşgörülü olurum.Zaten hoşgörü olmadan evlilik asla yürümez .
VALLAHİ AYNEN DEDİĞİN GİBİ OLUYOR HERSÖZÜNE TAM ANLAMIYLA KATILIYORUM

HTML