Hasan usta (18)(kopma garantili)

kaan52

New member
köyün birinde Memiş adında bir genç yaşarmış.Bu genc köyden hiç çıkmadığı için cinsel bilgiden de yoksunmuş.Birgün babası memiş i evlendirmiş.Tabi bulduğu kız da memiş gibi saf mı saf.Neyse evlenmişler gerdeğe girmişler.İkisi de ne yapacaklarını bilmiyorlar.Memiş hemen karşı cinsi incelemeye başlamış.Bakmış iki tane yer var.Bu yer iş..me yeri demiş burası değil.Çevirmiş arkadan bakmış burası da sı..ma yeri burası da değil demiş.Tekrar öne çevirince göbeğine gözü takılmış.Tamam buldum olsa olsa burasıdır demiş.Başlamış işe koyulmaya.Bir yüklenmiş bir arpa boyu yol gidemiyor.Tekrar tekrar tekrar derken nihayet orgazm olmuş.Saf gelin de o işi öyle yapılıyor zannediyormuş.Artık memiş her akşam yatağa girdiklerinde göbeğine doğru hücum ediyor.hevesini gideriyormuş.15 20 gün böyle geçmiş ama memişin içini bir kurt kemirmeye başlamış.Bu işe bir çözüm getirmesi gerektiğini düşünmüş.Sabah olunca koşa koşa marangoz hasan ustanın dükkanında almış soluğu.Noolur hasan usta elini eteğini öpiiim bana bir çare demiş.Hasan usta oturtmuş memişi anlat bakalım memiş demiş.Yaaa ben evlendim evlenmesine ama usta bu benim karının şeyi çok ufak ne yapsam girmiyor azcık ucu giriyor ben de bir tat alamıyorum.Sana getirsem de sende bir sürü makina var belki yerini genişletirsin.ama bu işten kimsenin haberi olmasın demiş.Tabi marangoz hasan usta hovardanın önde gideni.Çakmış manzarayı.Hallederiz memiş sen karıyı al gel demiş.Memiş koşa koşa eve gelmiş karıyı almış dikmiş hasan ustanın dükkanına.Hasan usta şöööle yukarıdan aşağıya karıyı süzmüş.Yaa memiş bu biraz uzun sürer.Sen bunu 10 gün sonra almaya gel demiş.Memiş karıyı bırakarak dönmüş eve.10 gün sabretmiş.Tabi hasan usta da evire çevire genişletmiş.10 gün sonra memiş sabahtan dikilmiş dükkanın önüne.Tamam mı usta diye sormuş.Tamamdır demiş uısta ve karıyı teslim etmiş.Memiş almış emaneti koşarak eve gelmişler.Hemen soyunup yatağa girmişler.Memiş tabi klasik dalışını yapmış yine göbeğe hücum.Ama kadın öğreniş işi.Tutmuş memişin s..k ini yollamış yerine.Tam o esnada yüklenmiş memiş.Elini sağa sola sallarken kadının göğüsleri eline gelmiş.Yaaw helal olsun şu hasan ustaya yeri genişletmekle kalmamış bana tutmaya yer bile yapmış yaaawww.

ceyi35

New member
afferin hasan ustaya. ama cidden bu işi yapmasını bilmeyen insanlar halaa var. cehalet ne diyelim.

bi haberde okumuştum yine bi çift bilmiyo ne yapacaklarını. adam sürekli idrarın yapıldığı yeri zorluyormuş. kadın yara bere içinde kalmış zamanla. idrarla temas edince tahmin edin acıyı yani. dooru jinekoloğa bunlar. jinekoloğ basmış fırçayı adama ne hale getirdin diye...
demem o ki sağdıç diye bir olay vardır, bilirsiniz. evli olur bunlar genelde. bunlara bişey anlatmamışlar demekki.

neyse konu dağıldı. eline sağlık.

HTML