Harita Oyle Degil Boyle Cizilir!!!

Birsesver

New member
Merhaba arkadaslar mukemmel oldugunu dusundugum bu resimi sizlerle paylasmak istiyorum. Yapan kim bilmiyorum ama kim yaptiysa ellerine saglik. Harita oyle degil boyle cizilir arkadaslar.

Ne Mutlu Turkum Diyene!!!

fare_07

**forum haşeresi**
kimsenin topragında gözümüz yok:goz:

tek resim vermek yasak

Birsesver

New member
Kral Rex in dedigi gibi bizim topragimizda gozu olanlara cevaptir. Valla bu resim dediginiz bizim TURK bayragimizi temsil eden haritamiz arkadasim. Rahatsiz olan varsa bakmasin lutfen... !

mehmetbora

New member
kimsenin topragında gözümüz yok:goz:

tek resim vermek yasak

Bende sana katılıyorum arkadaşım bizim kimsenin topraklarında gözümüz yok zaten orası petrol bitene kadar ABD'nin elinde olacaktir bu kesin petrol bittikten sonrada bizi istemeyen halka zorla egemenliğimiz altına almak bence saçma bişey olur daha çok ülkenin ekonomisi bozulur ve daha çok karışıklıklar olur bence diyorum. Birde daha ülkemizin toprakları olan doğu diye tabir ettiğimiz yerlere atanan memurların meçburi görev diyerek zorla giderken oraya hiç gitmezler bence bunu yapmakta saçmalık suanki sınırlarımızın tamamı bizimdir heryere görev gitmeyi isterdim ben olsam.

antimonitx

New member
10 numara olmuş valla düşünsek aklımıza gelmezdi
kim çizdiyse helal olsun tabi arkadaşların da dediği gibi kimsenin toprağında gözümüz yok ama yine de güzel çizim

HTML