harici hdd sorunu

gazolay

New member
arkadaşlar sizden şunları öğrenmek istiyorum
1:elimde 500gb harici hdd var..3,5 ınc (kiloluk)
2:elimde 250 gb harici hdd var....(100 gr )
yapmak istediğim 250 gb hdd den 500 gb hdd'e 200gb veriyi pc usb yardımı ile taşımakdı ( her ikiside usb 2,0 ) anakartta usb 2,0 dır.
ama pc elimdeki 250 gb hdd taşıma başladıkdan 5 dk sonra her defasında pcnin sağ alt köşesinde sarı bir balonun içinde şu hatayı verip sonlandırması ile son buluyor..(hdd kayboluyor sonra tekrardan geliyor) şu an tam aklımda yok ama şöle bir yazı galiba windows gecikmeli yazma başarısız.bu duruma bilgisayarınızdaki bir donanım hatasından meydana gelebilir...diye bir hata

3:birde şu konuda bilgi sahibi olmak istiyorum ..örnek vererek anlatmaya çalışıyorum
a:usb 1.0 ankarttımız var...elimizde 2 adet harici hdd var bunlarda usb 2.0 olsun ikisi arasında usb 1.0 transfreri sn kaç mb oluyor acaba..
b:usb 2.0 anakartımız var..elimizde 2 adet de harici hdd olsun..bunların arasında veri transferi sn kaç mb olur..
c:bu transfer esnasında pc donanımsal olarak yanı remi fazla veya az olması bu transfrede etkisi oluyormu acaba
d: ( bu soruda kaçamak olsun :) ) elimdeki hdd lerin atıyorum bir tanesi fat32 ile biçimlenmiş diyelim..benim bu fat daki dosya büyüklüğüm kapasite olarak 4 gb mi olması lazım
tşk ederimm şimdiden

HTML