Harddisk biçimleme

Miras7

New member
selam arkadaşlar ben bir soru sormak isterdim
harddiskimi biçimlemek istiyorum yanlız ilk haline getirerek biçimlemek istiyorum
hdd ye format attıkdan sonra yeniden bilgileri geri getirmek mümkün oluyor ben tamemen "0" dan silmek istiyorum bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim..
teşekkürler..

asi_2326

New member
direk olarak işletim sisteminin kurulu olduğu bölümü biçimlendiremezsin pc tamammen sıfırlansın istiyorsan format atar bölünlenmiş alanları siler ve yeniden oluşturur sistemi yüklersin

tequila89

New member
format atarak da hdd deki bilgileri silemezsin sen sildi sanırsın bişi görmezsin ama silmez maxblast die bi program war onla hdd yi biçimlendir o zaman sana " 0" fabrika çıkışlı bi hdd olur ayrıca hdd deki bad sector leri de yok eder ...

Miras7

New member
format atarak da hdd deki bilgileri silemezsin sen sildi sanırsın bişi görmezsin ama silmez maxblast die bi program war onla hdd yi biçimlendir o zaman sana " 0" fabrika çıkışlı bi hdd olur ayrıca hdd deki bad sector leri de yok eder ...
teşekkürler usta deneyecegim sen beni anlamışsın ne demek istedigimi

zembil

New member
teşekkürler usta deneyecegim sen beni anlamışsın ne demek istedigimi
herhangibir harddsik i orjinalinden başka programla f disk yapmak son derece yanlış.düzeltilemeyecek hatalar ortaya çıkartabilirsin. hddnin orjinal uprage programını indir...formatı başlat ben 160 gb 7200 rpm hddyi 1,5 günde bitirdim gerisini sen hesaplarsın...

HTML