hangisi daha rahatlatıcı?

hangisi daha rahat ve rahatlatıcı

• büyük abdest(kaka)(bebeklerce kaka)(duruma göre yarı sıvı genellikle katı)

Kullanılan: 16 61.5%
  • küçük abdest(çiş)(herzaman sıvı olan)

Kullanılan: 7 26.9%
  • hiç biri kardeşim en rahatı kusmak

Kullanılan: 3 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    26

cliper1907

forum elektro gitaristi
bazı durumlar oluyor ki donu bile zor indirecek kadar acelemiz oluyor. birisini yaaparken gazete okuyabiliyoruz diğerinide daha kısa sürede yapıypruz bu gibi bi sürü özellik sayabilirim ama birazda size brakiym sizce hangisi daha rahatlatıcı? sizce hangisi daha rahat ve sebebi???
  1. küçük abdest(çişşşşşş)
  2. büyük abdest(kaka)

Cansiz

New member
Saçma anket ama değişik ben böle görmedim anket ya!!:D:D:D
midemde bulanıodu azıcak!:):):)

dreammaker

New member
nassıl ya....:D nerden geldi aklına şimdi bu ya nerden bağlanıyosun sen internete ya tuvaletten mi...:D oyda mı kullancaz ya...

cliper1907

forum elektro gitaristi
dreammaker' Alıntı:
nassıl ya....:D nerden geldi aklına şimdi bu ya nerden bağlanıyosun sen internete ya tuvaletten mi...:D oyda mı kullancaz ya...
kullancaksın tabi yaw boşunamı anket yaptık hehehe:Sopa :) :D :cool:

deadman

New member
hangisi olursa olsun son anda wc ye yetişmenin verdiği mutluluğu hiç bişe vermiyo.

react

Admin
Süper Moderatör
hahahahahaha
budur anket

ben kusmak işaretledim ;]

LEV

New member
hepsi ayrı güzel kakanında kendince güzel tarafları var o kokusu falan insanı mest ediyor ama çişte hiç azımsanacak gibi değil, onun da sarı sarı rengiyle gönüllere taht kurduğu bi gerçek. ne diyon sen arkadaşım ne b.ktan konularla uğraşıyosunuz kaliteyi düşürmeyelim lütfen..

iSpiK

Kadim Dost
ben kusarak rahatlıyamıoRum ya :D :D ağızdan cıkarmak yaramıo bana :p

alish

вυяαq αℓι&#1
İğrenç Bi Anket :(

cliper1907

forum elektro gitaristi
hayatta güzellik çok yeterki iste :D bak neler bulmuşum geçen yıl yahu bu anket yarım kalmamalı ne dersiniz:D

fbysl

Finansal Danışman
abi küçügü tek geçerim hani bazen çok geldiginde sonanda pantalonu indirirken olan heyecan hiç bişeyde yok bide koyverdigindeki rahatlık süper yaw:clap

HTML