Hangi spor dalı ile ilgileniyorsunuz

hangi spor dalı ile ilgileniyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    41

1001Design

330i ///M3 Design
Bodybuilding & Progressive Fighting System

ChaMuR

Altın Üye
ortaokul ve lise yıllarımda genc takımlarda futbol oynardım..
ama artık sigara yüzünden genelde oturarak yapılan sporlarla ilgileniyorum..
misal batak olur,king olur,eşli ihale olur :)

1001Design

330i ///M3 Design
dalgic' Alıntı:
kendi gelistirdiklerimlede street fighting..
ne gelisdirdin kardes merrak ettim de
?

|ChaMuR|' Alıntı:
ortaokul ve lise yıllarımda genc takımlarda futbol oynardım..
ama artık sigara yüzünden genelde oturarak yapılan sporlarla ilgileniyorum..
misal batak olur,king olur,eşli ihale olur :)
Zuhahahahahaha süpersin dostum iyi güldüm vallah =)

dalgic

New member
ne gelisdirdin kardes merrak ettim de
?
onceden baska sporlarlada ilgilendim karate, judo ve tekvando fazla uzun sayilmaz, simdiki yaptiklarimla bunlarin hareketlerini biraz olsun karistiriyorum street fighting serbest stil tarzinda. abartmim kendim gelistirdim derken dogaclama dovus stilinden bahsediyorum.

senin yaptigin Progressive Fighting System de muhtesem, yeteri kadar egitim aldiktan sonra kickbox thaibox viz gelir :).. ben arkadaslarimin antremanlarina gittim tek adama karsi kickboxcu karateci ne istiyosan saldirtiyolar ve tek adam sadece defans yapiyo, hic biride duzgun bi darbe yapamiyo. kac senedir yapiyosun ?

GebzeLi

Altın Üye
TuRKCeLL SuPeR LiG!!!!!!

aLLah a$kına SöLeyin FutßoLdan Daha Çoq TutuLan SpoR DaLı WaRmı??WaRsa,iTiRazı oLaN WaRsa GeLSin ßuYuRsun.!!!

ßu aRada GEBZESPOR!!

:biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin

tolga90

New member
3 senedir klupte woleybol oynuorum daha önce 4 senede bi klupte basketbol oynadım ama nladımki wolebol daa güzel bana göre

1001Design

330i ///M3 Design
dalgic' Alıntı:
onceden baska sporlarlada ilgilendim karate, judo ve tekvando fazla uzun sayilmaz, simdiki yaptiklarimla bunlarin hareketlerini biraz olsun karistiriyorum street fighting serbest stil tarzinda. abartmim kendim gelistirdim derken dogaclama dovus stilinden bahsediyorum.

senin yaptigin Progressive Fighting System de muhtesem, yeteri kadar egitim aldiktan sonra kickbox thaibox viz gelir :).. ben arkadaslarimin antremanlarina gittim tek adama karsi kickboxcu karateci ne istiyosan saldirtiyolar ve tek adam sadece defans yapiyo, hic biride duzgun bi darbe yapamiyo. kac senedir yapiyosun ?
2 senedir full sekilde arti 4 senedir Body yapiyorum
son 3 aydir sadece body yapiyorum bu ararlar daha önemli islerim var o yüzden ama insallah devam edecem :goz:

jangofet

Downloader Team Leader
Ortaokuldan beri üniversite bitene kadar ,yani geçen sene, amatörde futbol oynadım.bırakınca da bi senede20 kilo aldım şimdi...

facetoface

Altın Üye
4 sene lisanslı hentbol oynadım
hentbol yuzunden cok sevdigim basketbol u bıraktım
artık baska sorumluluklardan spora vakit ayıramıyorum maalesef

HTML