Hangi Sistem Daha Kullanışlı

Hellforce

New member
Merhaba arkadaşlar forum sitesi için ücretsiz sistemlerden hangileri daha kullanışlı phpbb 3.0 kurdum kullanımı çok fazla hoşuma gitmedi. Sistem olarak içerisinde portalı da bulunan güzel bir forum sistemi, göze hitap eden kullanici alanı (profili), yönetici paneli, site arayüzü bol vs. ve de güvenlik açığı açısından fazla sorun olmayacak hangi ücretsiz sistemleri tavsiye edersiniz? Çok fazla şey istedim galiba. :ter: :D MyBB, Smf, Portal olarak Mkportalı inceledim güzeldi karar veremiyorum. Sizlerinde görüşlerini almak istedim.

grthyn

New member
ben php-fusion kullanıyorum ve çok memnunum.. güvenlik açısından henüz bi problemle karşılaşmadım :)

ChaiCén

New member
Tüm sistemlere Tam anlamıyla güvenlidir demek yanlış olabilir. her sistemin az da olsa açığı vardır. ben sana paralı olsada Vb yi tavsiye ederim ama sen bedava istersen smf olur sorunsuz çalışır.

xtramaihos

New member
valla kardeş sen kafana göre takıl açık sunucudan kaynaklı olursa olur artık.adamlar açık vermemek için md5 üzeri md5 şifreliyorlar her root için şifreli id alınıyor ki php ise ekseri unix tabanlı sunucu da olur.Unix ise güvenlidir zaten.Fi tarihinde phf açığı diye birşey vardı da ooo o dereden çok su aktı.Siten giderse keylogger meylogger tarzı bişey yersen gider.windows 2003 de yine var bi kaç active directory hatası ama plesk kuruluysa php si de eyidir.Zaten birini kıran varsa ki ihtimal vermiyorum alayını kırar.Yani o veri yapılarından doğru id leri bulmak büyük zanaat.karmaşık kurmaşık 32 karakter.çözdüm diyen olursa sallıyordur.MD5 ler geri dönüşümsüzdür.Postgre SQL destekli forum varsa sunucu da destekliyorsa karada ölüm yok.Askeriye filan postgre kullanıyor önemli veri tabanı için

HTML