...::Hangi gazeteyi niçin okuyosunuz?::...

hangi gazeteyi niçin okursunuz görüşlerinizi alalım..
Görüşlerinizi ifade ettiği için mi ? Objektif olduğunu düşündüğünüz için mi?
Hadi beyler yorumlarınız bekliyoruz...

osiris_cemo

New member
Hürriyet+Sabah+cumhuriyet dogru düzgün başka gazete olmadığı için.

perteklim

New member
ben adsl kullandığım için hepsini okurum.... ama başta hürriyet,güneş,cumhuriyet, vatan ve yazarları olmak üzere yazdıklarının hiç birine inanmam... öyleyse bunları niye mi okuyorum?.... bilmem!....

RuTH

Altın Üye
okuyacaksam AKİT okurum. başkasına para yedirmem. zamında VAKİT'Tİ ismi lazım değiller kapattı gazeteyi AKİT oldu şimdi.

'Pulse

New member
fotomaç-fanatik:)

okulda başka bişey okunmuor he bide iddaa oynamak için tabi ki:)

yoldas

New member
BİRGÜN VE CUMHURİYET gazetelerini okuyorum çünki sade, tarafsız,gerçekçi,eleştiride cesur yazılar,magazin yok, boş haber yok,reklam olabildiğince az,eğitici yazılarıda var

GERÇEK GAZETE YANİ

ifrit

RuHaNi WaRliK
her gun selo yuzunden watan okuyorum garanti, onun disinda da en az 3-4 gazete daha okurum

zaman gazetesi, gazetelikten cikti artik, kitap halini aldi, icinde haberden cok yazi war we yazilari belli bir gorusu yansitmak yerine bilgi icerikli oluyor, bu yuzden cok sewiyorum, bitirmem 2 saate yakin suruyor

cumhuriyete tarafsiz diyenlere de bisi demiyorum, herkez biliyor...

LEV

New member
Birgün gazetesi güzel, halkın gazetesi diye çıktılar fakat en pahalı gazete malesef kendileri. cumhuriyet en az zaman kadar tarafsız bi gazete, evrensel iyi, akşam ve vatanda da iyi yazarlar mevcut.
Medyanın bir misyonu olmalı; toplumsal çöküşe, yozlaşmaya karşı popüleri değil iyi olanı savunmalı, statükocu yada gerici değil bilimden ve halktan yana olmalı.

LifeForRent

New member
fofer' Alıntı:
okuyacaksam AKİT okurum. başkasına para yedirmem. zamında VAKİT'Tİ ismi lazım değiller kapattı gazeteyi AKİT oldu şimdi.
Arakdaşım söylediğinin tam tersi olcak. Bende vakit okurum! Ve bana görede gerçekleri yazan nadir gazeteler arasındadır!

MAJESTE

Kadim Dost
ZAMAN gazetesine aboneyim ben her gün zevkle okuyorum yazarları çok güzel yazılar yazıo tavsiye ederim

ErGeNeKoN_GFB

New member
ben genellikle posta okurum gerçekten ilginç ufakta olsa gerçekleri paylaşan bi gazete artı o kadar harika yorum yapıyolar ki inanın güzel ve okunmaya deger.(haydar dümen i katmıyorum):) :hhman:

ases

Altın Üye
zamanı bi yönden seviyorum hem sağcı hem solcu yazarlar mevcut çok sesliliği severim haberlerinde bir gün yorum yapıldığını görmedim en sevdiğim özelliği o ama almıyorum çünkü internet:)

Logan

WOLVERINE
ben hafta içinde pek gazete okumam ama haftasonları hürriyet okuyorum...özellikle pazar günleri verdikleri hürriyet pazar ve hürriyet İK en iyi içeriğe sahip ek diyebilirim...

latin

New member
hiçbir gazetenin tarafsız olduğuna inanmıyorum. tarafsızım diyen insanların da ayrımsız her gazeteyi okuması lazım demi :)
bana gelince ben gazete okumuyorum. olurya elime gecerse de okuduklarıma inanmıyorum. cünkü hepsi bazı değerleri tekelde toplamaya calışıyor. sonuçta malum...

HTML