Half-Life ve Team Fortress 1.5 in bot Patch

Єηєму

Banned
bu siteden indirdiğiniz yamayla bot geliyor ama sorun denilebilecek şeyler bunlar

*counter a sakın yapmayın - 3 çekemiyoz botlar 8 tane sadece bazıları hemen yükleniyor bazıları bekliyor yada bi takım fazla oluyor
*team fortes ta bir takım fazla oluyor ve 8 den fazla adam olmuyor toplamı hepsinde 8
ama oda yeter hiç yoktan iyidir
*half life ta sorun yok zaten herkez birbirini öldürdüğünden sayıs 8 i buluncaya kadar bot geliyor sonrası mechul öldürün adamları
umarım beğenirsiniz ama half life filan benim gibi internette oynamayı anlamıyosanız botlarla oynamak daha iyidir
*kurulumu dosyayı açın bir yere kurun(bence half life ın kurulu olduğu yere kurun) kurulduğu yere girin dosyanın içerisine girin orda isimler yazar counter haricindekilere girin kur a basın enter dediniz mi tamam counterı bence yapmayın berbat oluyor

http://www.yenidownload.com/program.asp?id=12708

SickDreTh

Altın Üye
yaw aslında ındırsemmı ındırmesemmı dıe cok dusundum ama sonunda ındırmeye karar verdım team fortress ın bot larını cok merak edıorm..

xonox

New member
eskiden bende oynardım botlarla. o zamanda en büyük problem 8 kişi ye kadar bot yüklenmesiydi. sonradan bu sorunu çözmüştük. 30 kişiye kadar yapabiliyoduk botları. nasıl mı:

botu kurduğunuz klasörün içinde ...bot.cfg diye bir dosya var. noktalı yer kullandığınız bot programının ismi. mesela podbot.cfg gibi. bu dosyanın üzerinde sağ tuş atıyoruz ve notepad le açıyoruz. sona karşımıza yazılar çıkıyor. bu yazılardan max players yazan yeri buluyoruz onu 30 yapıyoruz. onun altında addbot yazan yazılar var. alt alta yazılıyor. yaklaşık 8-10 tane bunların sayısınıda 30 yapıyoruz. yani:
addbot
addbot
addbot
addbot
addbot
addbot
addbot
bu şekilde görünüyorlar. bunları alt alta 30 tane yapıyoruz ve kaydedip çıkıyoruz. ondan sonra alın size 30 botlu half life :D

HTML