[Hakarete Varmış-mış?]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anasayfa1

New member
|ChaMuR| arkadaşıma nispeten ;

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=288488&page=5

Yukarıdaki başLığı , HakaretLere doğru sürükLendiğini yazaraktan kapamışsın .
Herkes kendi görüşLerini yazıyor fakat araya fitne sokanLar var .BaşLıkta herşey seviyeLi 1 şekiLde iLerLiyor ki suyu buLandıranLarı da cezaLandırmak sizLerin görevi .
Konunun kapatıLması yanLıştır . Konuya atıLan mesajLara cevap verme hakkına sahip oLmam gerekir ki , burası özgür bir pLatform herkes kendi görüşünü rahatca savunabiLmeLidir .
Senin Görevin ise ; Konuya atıLan gereksiz mesaj ve yorumLarı siLip
dozunu aşan üyeLeri cezaLandırmandır .
Herhangi bir yanLışım var ise buyur ?

fare_07

**forum haşeresi**
|ChaMuR|' Alıntı:
ama olmaz ki böle bu şikayette benim hakkımda değil..
çok darıldım bak..
unuttular beni iyice 1 haftadır şikayet yok hakkımda..:(
popularitem düşüyor iice yaf :)
olm bak kıyamadilar sana üzüldün die :durdurun

ChaMuR

Altın Üye
fare öneriler ve şikayetlere bak ilk 5 konu arasında 3'ü benim hakkımda..:)
unutur mu hiç beni hayranlarım..:)

şimdi geçelim şaka faslını..gelelim konuya..
görevimin ayrıntılarını bana tekrardan öğrettiğin için teşekkür ederim arkadaşım ama her özgür platformunda kuralları vardır..
yoksa özgür bir yerdeyiz diye de canımızın istediğini yazıp,çizip başkalarının özgürlüklerine müdahele edersek olmaz değil mi..
ayrıca üyeler hakaret edecek bende mesajlarını sileceğim,onlar hakaret edecek bende mesajlarını sileceğim.. afedersin ama böyle bir şeyin sürekli bir şekilde devam etmesi mümkün değildir..
evet genelde bu şekilde yapıyorum..hemen bir-iki hakaret var diye konuyu kapamıyorum ama eğer artık tartışma konu dışına çıkar ise konu kapanır..kurallar böyledir..

umarım yardımcı olabilmişimdir..
iyi forumlar..

antiix

New member
bu anasayfa1 midir nedir 2 gündür forumu karıştırmaya yönelik başlıkla r açıyordu iyi oldu banlandığı

Hell

Başarıda bir sanattır.
Hiç olmassa benim aksi hayranlarım yok =p

Mephisto

R€B€L
Oyle sacma bı konunun kapatılması gayet dogal yorumlarında ne yonde ılerledıgını goruyosun.Uyarıda almıstın konuda benden sanırım

Hııı sen dıyosan kı ben laf sokamadım mıllete egomu tatmın edemedım kı anladıgım bu zaten bu forumda yerın olamaz, sekıl agdada goruluyor

Ayrıca senın orda yaptıgın sırf akpye gıdecek oyların bolunmeye calısılması
Yoksa sende SP yı desteklıcek bı tıp goremedım oyunculuga gerek yok ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML