Hafıza Kartı Yardım

korkmaz_ko

New member
öncelikle merhaba benim telefonum hafıza kartını görmüyor telefonu servise verdim servisten geldikten sonra görmedi hafıza kartını başka hafıza kartı taktık telefon bayisinde onu gördü ama ben hafıza kartını nasıl onarabilirim bilgisayara taktığımda biçimlendirilsinmi die soruyor fakat evet dediğim taktirde yapılamadı diyor bir bilgisi olan varsa yardım edebilirmi şimdiden teşekkürler

SAYGILAR....:eek:ut:

hüseyinç

New member
hafıza kartına galeriye falan şifre koymuşmuydun ondan yapalbiliyo şifre kırma yöntemleri vardı
eger öyleysse ama bilmiyorum bi bak şifreli olabilir
o telefondan başka telefonda açmaz ama telefon tamir görüş o zaman ondada görmez

korkmaz_ko

New member
telefonumu tamire verirken vermedim hafıza kartını evde duruyordu kullanmadımda ama neden olduğunuda anlamadım şifre falanda koymadım başka telde denemedim virüs olabilir die düşündüm ama kartı görmediği için onuda görmüyor pc bilgi için teşekkürler hüseyin sağol ama daha ayrıntılı bir şekilde bir bilgisi olan varsa yardım edebilir mi acaba

by.Ok@N

New member
benim de bi telefonum vardı 6230 arada hafıza kartını görmüyodu çıkarıp takınca görüyodu sonra onu değiştirdim bikaç gün önce 3110 c aldık şimdi ne kadar çıkartıp taktıysam görmüyo

maynakl00

New member
bence bilgisayara bağlayıp bir yedeğini alın, sonra formatlayıp içine gerekli dosyaları atın, sistem dosyaları kaynıyodur, bence gereksiz, ben onları bilgisayara takınca hep siliyorum. ha bi de virus taramasından geçirin, ne olur ne olmaz

HTML