Hadİ ArkadaŞlar En Yaratici Evlenme Teklİfİnİ Kİm Yapicak?

sanalmelek

New member
:aşk ARKADAŞLAR KONUMUZ BASİT VE CLASİK:aşk ;

SİZDEN EN İLGİNÇ, SIRADIŞI VE ROMANTİK OLAN EVLENME

TEKLİFLERİNİ YADA

PROJELERİNİ BEKLİYORUZ.

**EĞER EVLİYSENİZ EŞİNİZE NASIL EVLENME TEKLİF ETTİNİZ?

**YA DA EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORSANIZ SEVGİLİNİZE NASIL BİR EVLENME TEKLİFİNDE

BULUNURDUNUZ?

AYRICA HERKES BİR ÜSTEKİ ÜYENİN MESAJINI OYLAYACAKTIR.<<100 ÜZERİNDEN>>

OYLAMAYA GÖRE EN BEĞENİLEN EVLENME TEKLİFİNİ BULACAĞIZ ARKADAŞLAR!

HADİ BAŞARILAR SİZE... :bow :bow :bow

BAKALIM İLK CESUR İNSAN KİM OLACAK... :goz:

LeaDerLyCa

New member
ilk önce evlenceğim kızı bir lokantaya götürürüm sonra da daha önceden hazırlamış olduğum bir sinema ya ama sinemayı kapatırdım ve orda o kıza filmin ortasında kızın ismi xxxxx olsun benimle evlenirmisin yazdırırdım ve işte bu

gerçi bunu K.yelleri dizisinde yapmışlardı ama ben bunu daha önce planlamıştım

shulece

New member
GERCİ BEN BİR BAYANIM BU NEDENLE KİMSEYE EVLENME TEKLİF EDECEĞİMİ DÜŞÜNMÜYORUN AMA YİNEDE BANA ŞU ŞEKİLDE BİR EVLENME TEKLİFİ GELMESİNİ İSTERDİM;
ÇALIŞTIĞIM İŞ YERİNE BİR GÜN BOYUNCA ÇİCEK GÖNDERİLECEK...
ÇIKIŞTA BİR LİMUZİNLE KAPIDAN ALINIP, EN LÜKS BİR RESTARANT KAPATILMIŞ OLARAKBİR AKŞAM YEMEĞİ YENİLECEK...
YEMEKTEN SONRADA BİR TEKTAŞ YÜZÜKLE BERABER EVLENME TEKLİFİNİ ALABİLİRİM...
AMA KABUL EDERMİYİM ETMEZMİYİM TABİ O YİNE BANA KALMIŞ!!!:durdurun :durdurun

BİDE ARKADAŞLAR BENCE ARKADAŞIMIZIN KONUSU GÜZEL VE İLGİNÇ ZAHMET EDİPTE MJ ÇEKSENİZ VALLA İLGİNÇ YORUMLARI BEN BİLE MERAK ETTİM AÇIKÇASI...

garibalim

New member
Bu teklifi gazetede okumuştum. Sizinle paylaşmak istiyorum. Adam kız arkadaşınıda alıp göz doktoruna muayeneye gidiyor.Orada doktorla önceden ayarladıkarı harfleri doktor kıza okutuyor.Orada Şöyle yazıyor tabiki Benimle evlenirmisin? xxx ve sonra yanındaki yüzüğü kızın paramağına takıyor

harunkaya

New member
millet oynasın diye salak bi düğün yapmıcam

suratına gelin makyajı gibi badana yaptırmıyacam

kına gecesinde seni ağlatacak adamı başından vuracam

zarlı zarsız farketmez insan gibi benim olmanı istiyecem

hayatımın her anı senin için yaşıcam

şimdi istersen evlenek

..evleniceğim kişiye bi düğü davetiyesi yollarım , ve davetlileri çağırırım kalabalık yani herkes orda, ben de damatlıkla felan onu beklerim sonra o glince gelinin kendisi olduğunu benimle evlenip evlenmiceni sorarım o da hayır der beni herkese rezil eder..:D

ginepyepru

New member
evlenelip çocua karışma vakti geldi hem küresel ısınma var çocukları bol bol sulamak lasım:durdurun

eğer beyenmessem evlenip boşanırıs eğer hoşumuza giderse nikah teseleris:victory

aslansmh

New member
Daha Sabah İzledim Haberlerde Ve Aklıma Boyle Bır Konu Acayımmı Dıye Bır Fıkır Geldı Sonra Salla Dedım...Neyse Adam Vıdeoda Goruntulu Telefondan Sevgılısını Arıyor Tam O Sırada Helıkopterden Atlıyor Havada Turlu Turlu Saklabanlıklar Ve Kadın Mest Oluyor...Adam Son Bombayı Tam Parasutu Actıgında Patlatıyor :)... Parasute Alttan Bakıldıgında Marry Me Yazıyor...Kadın O Sırada Aglıyor Zaten...Bence Guzel Bı Fıkır Ama Yukseklık Korkusu Olanlar Bulasmasın Pirince Giderken Evdeki Bulgurdan Olmasın Sonra... :)

abcas

New member
shulece' Alıntı:
GERCİ BEN BİR BAYANIM BU NEDENLE KİMSEYE EVLENME TEKLİF EDECEĞİMİ DÜŞÜNMÜYORUN AMA YİNEDE BANA ŞU ŞEKİLDE BİR EVLENME TEKLİFİ GELMESİNİ İSTERDİM;
ÇIKIŞTA BİR LİMUZİNLE KAPIDAN ALINIP, EN LÜKS BİR RESTARANT KAPATILMIŞ OLARAKBİR AKŞAM YEMEĞİ YENİLECEK...

BİDE ARKADAŞLAR BENCE ARKADAŞIMIZIN KONUSU GÜZEL VE İLGİNÇ ZAHMET EDİPTE MJ ÇEKSENİZ VALLA İLGİNÇ YORUMLARI BEN BİLE MERAK ETTİM AÇIKÇASI...

sana heralde soyadı sabancı veya koc olan birileri eder, cok zahmetlisin allah seninle evlenecek kişiye yardım etsin. :p

kuzay

Pesimist
ben deniz kenarında bi restauranta götürürdüm daha önceden bi tekne kiralayıp saeni seviyorum yazdırııdım rengarenk lambalardan yemegin ortasında yemek yedigimiz yerin karşısında lambaları sonuk şekilde bekleyen tekne aşıkları yakar rengarenk benimle evlenirmisin yazısı çıkar sonra aldıgım yüzügü takardım olur mu ki acaba var mı benimle izdivaç yapmak isteyen.... :) :)

ErGeNeKoN_GFB

New member
shulece' Alıntı:

MAliyet yüksek ablam yaa...ŞAhin olsa olmaz mı?YAda Bİ Dürümcü...
Benim hayalimdir her zaman Aşık oldugum bayana hazırlıksız şaşırtıcı olması için Ani bi teklif ama o kadar ani ki her gözleri kapandıgında bnm kelimelerim aklına gelecek...

Ama nerde O Anı yaşayabilecegim biri...Peeee

GhOsT

Tuning Moderatör
shulece' Alıntı:

Kusura Bakma Ama Bacım Sen Bu İstekLe Bu GdişLe Ewde KaLırsın :D ;)..

BunLarı Yapan Adam Paris HiLtonu aLır :D

Oturduğum Yer Edremit,Edremit FestivaLi Warken HeLikopterLe Bi Yazı Sarkıtırım '' BenimLe EwLenirmisin ....... '' BöLe Bişey Yapmıcam Kesin O ayrı MeseLe ;)...

sky

New member
Velimisin Velisen evlimisin evli degilsen benımle evlenırmısın :p

angel_ina

Altın Üye
SkуAηGєL' Alıntı:
Velimisin Velisen evlimisin evli degilsen benımle evlenırmısın :p
zuhahah hiç bu kadar güleceqim yoktuu.. :durdurun :durdurun

öle dersen eminim hayır diemiycek :durdurun :durdurun

kuzay' Alıntı:
ben deniz kenarında bi restauranta götürürdüm daha önceden bi tekne kiralayıp saeni seviyorum yazdırııdım rengarenk lambalardan yemegin ortasında yemek yedigimiz yerin karşısında lambaları sonuk şekilde bekleyen tekne aşıkları yakar rengarenk benimle evlenirmisin yazısı çıkar sonra aldıgım yüzügü takardım olur mu ki acaba var mı benimle izdivaç yapmak isteyen.... :) :)

wooww... coq romantik.. ben bile etkilendim :utan

kivanc_79

New member
bi limozin kiralarım. şöföre deniz kıyısına yanaşmasını söylerim. ve kızın ellerini tutup gözlerinin içine bakarak şöyle derim'' şu üç günlük dünyada benim gibi bi deliyle 3 güzel gün yaşamak istermisin, eğer kabul edersen evde bütün işleri ben yaparım yemek bulaşık çamaşır ütü yeterki evet de gülüm''

bi limozin kiralarım. şöföre deniz kıyısına yanaşmasını söylerim. ve kızın ellerini tutup gözlerinin içine bakarak şöyle derim'' şu üç günlük dünyada benim gibi bi deliyle üç güzel gün yaşamak istermisin, eğer kabul edersen evde bütün işleri ben yaparım yemek bulaşık çamaşır ütü yeterki evet de gülüm''

hsean68

New member
gecenin zifiri karanlıgında havai fişekler atmaya baslar herkesi uyandırırdım sonunda O pencereye cıktıgında ise karsı apartmanın catısından haykırırdım yada catıya buyukce teklifimi yazardım.. sahsen yane :)

deli_aziz

New member
:)

Sen olme ya bide sen ciraganda falan dugun istersin
sabancilara gelin verecem seni soz (ama ben onlardan kimseyi tanimiyom biraz bekle tanisayim )

valla sahsim bizzat kendim bir erkek olaraktan once romantik bir yemek yemek sirasinda yudumlanan kirmizi sarapla birlikte bir kac kemanci ilerleyen saatler sonunda sehir merkezini tepeden gorulebilecek bir yere gidip gorulebilecek mesefade daha onceden hazirlanmis elemanlarla cakmakla tutusturuldugunda alevlerle benimle evlenirmisin yazisi ciktiginda teklifte bulunmak evet cevabini aldigimda ise japon gulu diye adlandirilan balona benzer fenerleri hemen arkamizdan 100lercesini havaya biraktirip ardindan sampanya ile gelen yuzugu parmagina takardim

HTML