!!! Hacklenmekten Korkan Buyursun !!!

umitbjk

New member
Arkadaşlar bu yazdığım olay %100 bana aittir alıntı değildir.....Msninizi açtınız ve sizi hacklemek isteyen birileri var veya hacklenmekten korkuyosunuz..msninizi açtıktan sonra maillerinizi okuduktan sonra kendi msn adresinizi dondurun ve sizi hacklemek isteyen kişi sizin şifrenizi herhangi bi yolla öğrenmiş bile olsa hemen lafa atlayıp seni hackledim diyecektir.. şifren xxxxxxxx diyecektir ve sen yusuf u oyuna alacaksın....normalde hepimizin basına gelmiştirr....ama bu anlattığımla hacker yusuf u oyuna alacak sanırım.....sizin msn adresinizi dondurduğunuzdan dolayı adam hesap sayfanıza giremeyecek ve dolayısıyla şifrenizi değiştiremeyecek ve siz adamın sizin şifrenizi bildiği için dondurmus olduğunuz adresiniziinizi bir kaç saatliğine açmayacaksınız ve aradan gecen bir kaç saat sonra hacker sürekli deneyip giremeyip sonunda bıkacaktır....ve siz hemen hızlıca girip şifrenizi gizli sorunuzu diğer e posta adresinizi değiştireceksiniz....Ben de deneme fırsatım olmadı ama hayali olarak denedim ve basarılı oldum....umarım sizde bu sayede Hacksiz günler gecirirsiniz....teşekkür ü unutmayalım arkadaşlar...o kadar uğrastık yazdık :D

[ RigaL ]

New member
Eleman şifreni ogrendiğini sana soylemeden değiştirirse ne olcak :p

umitbjk

New member
arkadaşım zaten kilitliyken giremeski değiştireceği sayfaya giremeyince de en fazla 5 kez dener...sonra da yanlıs şifre olduğunu düşünür elbet sana çaldığına dair bi açık verir....yani hacklenmeyi kesin olarak önleyemesem de :D %70 civarında yok ettiğimi düşünüyorum tek ihtimal keylogger atarsa yapar...

coolclub

New member
abicim fake bundan 100 kat daha iyi bence ama yine de emeğine sağlık

HTML