hackhellde yanlıs giden bişey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magSS

New member
herkese merhaba;
umarım bu topicte anlatacaklarım yanlıs anlasılmaz. yaklasık 1 aydır sürekli hackhele bağlanan ve elimden geldiği kadarıyla paylasım yapan biriyim. sikayetim ise ben genelde spor bölümüne takılan biriyim (tabi bu herkese göre değişen bişey) arkadaslar topic acıyor o kadar emek veriyor karsılığında 2 bilemedin 3 cvp yorum geliyor bakıyorum topiclere 6 görüntüleme 2 cvp var. maalesef hackhell adult bölümünün üstünden geciniyo gibi kimse yanlıs anlamsın (adult tabiki lazım :D ) .

eğer bi yanlısım varsa kusura bakmayım ama bu sorunu çözebilmek için neler yapılmalı yöneticlerin düşünmesini rica ederim. herkese kolay gelsin iyi forumlar

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
bir küçük ekleme bende adult bölümü ile ilgileniyorum hemde fazlasıyla
ama bu topik ve konu için +1907 :D sana

SevencLoves

Altın Üye
OLabilir kardeşim ilgi çekmemiş olabilirde bunda kimin ne sucu var isteyen istediği bölüme takılabilir...Ben misalen hiç bir şekilde spor bölümüne takılmıyorum çünkü ilgimi çekmiyor Yani bakması gereken zaten bakıyor amaç paylaşmaksa bence karışılığında bir şey beklelemk lazım buyrun açtığım konulara bakın bir çoğu yorumsuz bakan yok yada 200 kişi bakmış biri yorum yazmamış canı sağolsun HH nin deyip geçiyorum hepimizin böyle yapması lazım bence

Evet adultta ilgi tabiki fazla bu inkar edilemez,ama insanlar biz ne dersek diyelım bildiğini okuyacaktır!Yöneticilerinde elinden pek bişey gelebileceğini zannetmıyorum! zaten spor bölümüne ekstra bişey olmadıgında giren sayısı az! ama tabiki haklı oldugun yerler fazla...!

theozy

Kadim Dost
bırak cp yi benim 1-2 saat arayıp bulduğum konur 1-2 tşk alıyo sonra kaybolup gidiyo.. seven saatlerini harcayıp döküman yapıyo 2 mesaj geliyo.. üzülüyosun ama kimseye zorla mesaj yazdıramazsın.. boş yazması hi yazmamasından daha kötü

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
arkadaşlar konu yanlış anlasıldı maggs ın bahsettıgı konu milli bir konuydu türkıyeyı ılgılendıren bır konu o onun ıcın bu konuyu acdı
saygılar...

Leke

Altın Üye
Bu kullanıcıya göre değişir . Herkese zorla yorum yaptıramayız .
Bütün bölümler için geçerli bu dediklerin .

http://www.lequipe.fr/ arkadaşlar bu link fransanın önemli bir gazetesi Türkiye İhraç edilsin hakkında bir anket yapmışlar! bunu burada belirtmem yanlış olabılır ama siteye girip

"Non" A TIKLAYIN gEREKSİZ DİYE GÖREBILIRSINIZ AMA HERKES HADDİNİ AŞTI,Milan bu durumu bahane edip can güvenlımız yok diyomuş,düşünün adamlar nerden nereye çekıo! Hata yaptıysam özür dilerim ama belirtmek istedım!

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
valla ozy ve seven abim çok güsel sölemiş
üzerine sölencek biş iyok

uğraşırsın arasın bi iki kişi bakar koybolup gider konu

artık bi dahakine deyip geçiceksin yapacak bişi yok
kimseyi zorla konuma bak mesaj yaz teşekkür et
diyemeyiz

Phara0h

Banned
0nu birakin 1 saat ugrasip dokuman yaziyorum 1 cevap 3 tesekkur oLuyor tabi artik te$ekkur daha fazLa ediy0rLar d:

tabi kimse yazmak zorunda degiL :eek:

GLoryBoy

New member
Teşekkürler Yazınca boş Msj YAzılıyo deniyo yazmayınca kimse yazmıyo diyo en iyisi Kendi Haline Bırakın

berk

New member
arkadas site dewamli genisliyo bak sana bi ornek vereyim
forum ilk acildigi zaman ben devamli paylasim yaptim ama cevap sayisi 2 yi gecmedi coguda cevapsiz kaldi neyse
gecenlerde bolume gordim baktim eski actigim konu guncellenmis ve hit olmus bir guz sonra gene ayni sey
yani demek istedigim sen paylasimi yap oyle yada boyle karsiliksiz kalmiyo
bazende hic hit almaz dedigim konuda 10 tesekkur aliyorum bura hackhell
oyle yada boyle hersegin karsiligini aliyorsun

SaD@LaYn

nYaL@DaS
hehe ben teşkür edeyim kardeş sana güzel konu açmışşın helal olsun sana
hayırlı cumalar bu arada
ay lav yu :)

magSS

New member
herkese verdikleri cvplar için tşk ediyorum sanırım bi değişme olmayacak haklısınız kimseye zorla bişey yazdıramazsınız neyse bu konunun kilitlenmesi dileğiyle....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML