Hackhell sms gurup(modlar özellikle ilgilenirse sevinirim)

_x_X_x_

New member
Arkadaşlar Hackhell sms Gurup kurdum olay şöyle işliyor Birkişi diyelim bukişi guruba üye Hackhell boşluk Selam beyler yazıyor Bu mesaj Tüm üyelere gidiyor her ilin temsilcileri olıcak
Bu gurup üzerinden etkinlikler düzenleyebiliriz en güzel yanıda bu mesela bursa temsilcisi msj atıyor Şu gün şu saatte bursadaki hackhell ciler olarak toplanıp gidebilirsiniz Mesela hackhell kapalı canınız acayip sıkılıyor cep telefonunuz yanınızda hemen bir msj beyler toplanıp bi kafeye vs işte....(modlarla ve adminlerle iletişime geçmek içinde iyi bir yol)

üye olmak için :Hackhell yazıp 1230 a göndermeniz yeterli
OKUMADAN GEÇMEYİN SAKIN:http://www.sms1230.com/yardim.html

HER MSJ 1SMS DİR ÜYE OLMAKDA 1 SMS BAŞKA HİÇBİR ÜCRET ACAYİP REKLAMLAR FALAN YOK

_x_X_x_

New member
Hepsinde aynı ücret

kimse ilgilenmedi sanırım naabalım onada şükür :D

üye olanlar lütfen bu konu üzerinden anlaşalım..

şuan kontörüm yokda :D

infatuate

İstirahatte
gayet güzel düşünmüşsün =)

peki mesela ben bi msg atıcam tüm üyelere mi gidicak o msg tek kontor karşılığında ??

_x_X_x_

New member
2 kntr karsiliğinda herkese gidecek

yanliş anlama zaten herkesin attığı msj herkese gidecek hepside 2 kntr

Moderatör
Moderatör
SMS gönderen ve tüm mesaj alanlar sadece 1 SMS / 2 Kntr ile eşit şekilde ücretlendirilir. Dolayısı ile sadece mesajlaştığınız kadar ücret ödersiniz.

Grubunuzda kontrolünüz dışında olası yoğun mesajlaşmalara karşı sizi korumak amaçlı aylık mesaj alma limitiniz 60 sms ile sınırlandırılmıştır. Hiçbir şekilde sizin izniniz olmadan 60 sms�ten fazla mesaj alamazsınız. Mesaj alma kotanızı sadece bulunduğunuz ay için kaldırmak istediğinizde �DEVAM� yazıp 1230�a mesaj atmanız yeterli.

Kırmızı içine aLdıqım açıkLamaya dikkat.. GüzeL bir uyguLama ama kontör tuzagından ba$ka ßi$ey değiL.. Mesajı aLandan kontör gitmese mukemmeL bir iş oLurdu ama uzak durayım =)

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
Msj aLandamı ücret vericekmish =)
Ben düşünüyordum şimdi vazgeçtim :p

_x_X_x_

New member
beyler zaten sadece belli bir etkinlik falan yaparken msj laşıcaz ama msj alanlardan kntr gittigini bilmiyordum

(karma karıştırdın bütün işleri yaf :D)

HTML