HackHell Süper Bi Sitee

mantoman

New member
ben pek yeni sayılmam ama yinede yeniyim daha önce de pek çok forum maceralarım oldu ancak oradaki yönetici arkadaşların tutumsuz ve sacma sapan hareketleri nedeniyle yeni arayışlar icerisine girmiştimki hh cıktı karsıma cok güzel bi site ve de cok seviyorum hh şimdi az önceki yazdıklarımdan ötürü benim agresif saldırgan oldugumu düşünmeyinn daha önceki forumlarda konu acardım yardım almak amacıyla ve olay çözümlenmeden konuyu kitlerlerdi sürekli aynı olayın yapılması da beni çileden çıkardı ve bıraktım oralarııı artık buradayım burası icin ugrasıcam herkese selamlar sevgiler.....

Gєηco

Altın Üye
--------------------------------------------------------------------------------
Teşekkür Sayısı: 32
--------------------------------------------------------------------------------
18 Mesajına 34 Kere Teşekkür Edildi

hoşgelmişsin
biraz geç oldu ama güç olmasın... :p

mantoman

New member
yanlız benim bazı önerilerim var özelllikle hızlı mesaj alanına alıntı ve resim ekleme gibi hızlı menüler eklenirse işimiz daha da kolaylaşıcak benim kanatimce ayrıca tsklerr ;)

E

elmomaclroy

Guest
mreak etme oyle anlattıgın gibi alice harikalar diyarı değil burası paylasımların arttıkça anlarsın :(

HTML