hackhell reklam hizmetinde son nokta...

YueMTaS

New member
reklam denmeyebilir tabiki tam olarak ama pankartı hazırladım... güsel bişe pek olmadı ama 3 haziran cumartesi akşamı televizyon makinasına gidicem ve orda açıcam pankartı... üstte www.hackhell.com altında biri bizi durdursun yazıo.... sol köşesinde ya sev ya terket adlı Atatürk ve Bayrağımız sol köşesindede bizim hackhellin elemanı var elinde bayrak şeklinde.... sarı bi pankart üstünde renkli yazılar hakkı devrimin arkasında olucam inş.. izleyin... imkanı olanlar kaydetsinler olmassa...

JeX

New member
ben her hafta seyrettigime gore bu programi bu haftada seyretcem tabiki gormessem eger o pankarti bi daha hic ugrama buralara YueMTaS :sopa

eXi26

New member
öncelikle
Kralvampir flood yapmışın msjının birisi sil.

Kardeş bu iş ii güzel de yöneticiler ne der bu işe görüştün mü onlarla.

YueMTaS

New member
emfrees' Alıntı:
güzel olabilir ama ilk önce yöneticilerden
biriyle konuşsan, belki konuşmuş olabilirsin
ama yinede dikkat çekmemize gerek yokkk!

dikkat çekmemiz önemli diil ben dikkat çekmeye çalışmıorum zaten güzel bişey olur die düşündüm yapıcam + ben bunun için hackhell maçından çıktım ayrıca oraya gidiorum kend pankartımıda yapardım ama gittim hackhellin pankartını yaptım anti görüş bildiriceğinize destek çıksanız daha ii olmazmı!!!

Shoulder

_-_Guns n Roses_-_
YueMTaS' Alıntı:
dikkat çekmemiz önemli diil ben dikkat çekmeye çalışmıorum zaten güzel bişey olur die düşündüm yapıcam + ben bunun için hackhell maçından çıktım ayrıca oraya gidiorum kend pankartımıda yapardım ama gittim hackhellin pankartını yaptım anti görüş bildiriceğinize destek çıksanız daha ii olmazmı!!!

bencede çok doğru sonuna kadar arkandayım arkadaşlarıda daha sağ duyulu olmasını bekliorum saol yuemtas

elmir

New member
ya sev ya terket itici olabilir... ama güzel olur..
bari elmir kardeşimede burdan selam yaz tam olsun...

HTML