HackHELL Piknikte....

crazyquake

.::®crazy™::.
HackHeLL Piknikte…________________________________________________________________________________________

Yolculuk öncesi anı olarak çekilen bir foto

Beklenen gün gelmişti.. O kadar anketten sonra bunalan Dark_Angel piknik işini onaylamak zorunda kalmıştı.. Hava, günlük güneşlik kuşlar uçuşuyordu.. Dark piknikte güzel bir maç oynansın diye de elinde siyah bir topla köşeden gözüktü..

Sabah erkenden herkes toplanmış otobüsün hareket etmesi için Dark_Angeli bekliyordu.. Kapılar 984389438 kere görüntülenip iyice kilitlendikten sonra otobüs hareket etti nihayetinde.. Yolculuk The_Ozy ‘nin kaptanlığında ( gerçi gözü aşağı yukarı bakmaktan yolu şaşırıyordu ama ) derin bir sessizlik içinde bitti..

Yolculuk sırasında mvardar ‘ın tuman’a arada bir “ arkadaşım sana 10 kere söyledim biraz kenara kay , koltuğa sığmadın mı biraz güncel ol “ dediği sözler otobüsteki sessizliği bozuyordu. Gözü zaten yolda olmayan The_ozy dikiz aynasından onları gözlüyordu. Bunlar yaşanırken Onur The_Ozy’ ye gaza bas abi daha hızlı daha hızlı diye gaza getiriyordu. İstersen ben kullanayım teklifini de getirmişti bir ara ama , bütün bakışları üzerinde hissettiği için cevap bile bekleme gereği duymadan sessizce yerine oturdu..

Nihayet piknik alanına varılmıştı.. Herkes kendini çimenlere attı . O ana kadar pasaklı_kız ile esmer kendilerini zor tutmuş ama bunun acısını otobüsten iner inmez ellerindeki kızılcık sopasıyla önüne gelen erkekleri kovalayarak çıkarmaya başlamışlardı.. Aslıhan da bir yandan yerden bulduğu taşları kaçanların arkalarından fırlatıyordu..Her kaçanın arkasından Kın Kın Kın gülmeyi de ihmal etmiyorlardı.. bıcı ve dilis_ te yol boyu konuşamamanın verdiği sıkıntıyla önüne gelen herkese bir şeyler anlatmaya çalışmalarına rağmen , kimse yanlarında durmuyor , herkeste bir bahaneyle yanlarından uzaklaştığı için başarılı olamıyorlardı. İşin aslı konuşmaktan birbirlerini de dinlemiyorlardı…

karizma_5 otobüsten iner inmez yolculuk boyunca elinden bırakmadığı şiir ansiklopedisini de alaraktan , kendini bir ağacın gölgesine zor atmış, derinlere çoktan dalmıştı bile.. Önüne gelene benim şu şiirimi okudunuz mu yeni yazdım gelin bir bakın diyordu.. bim_28 de daha otobüs park ederken gözüne kestirdiği gülleri nasıl ele geçiririm hesabını yapmaya başlamıştı bile.. Acaba hangisi bana daha çok yakışır diye düşünüyordu gülümseyerek.

Herkes bir gayret yiyecekleri içecekleri otobüsten indirmiş , bir yandan da yemek hazırlığına başlanılmıştı. Ờ ﯕ ζ ạ Ř ﻯ hemen mangalın başına geçmiş bir yandan gözleri yiyeceklerin üzerinde gezinmeye başlamıştı.. Arasıra kendine hakim olamayıp kayseri pastırmalarını odun ekmeğinin arasına koyup çaktırmadan götürüyordu.. Boğaz telaşı içinde mangalda ki sucukları yaktığının farkına bile varmamıştı. Bunu uzaktan gören pasaklı_kız’ın bir hışımla koşarak gelmesi ve elinden hiç bırakmadığı kızılcık sopasını Ờ ﯕ ζ ạ Ř ﻯ ‘ın kafasına indirmesi bir oldu.. Neye uğradığını şaşıran Ờ ﯕ ζ ạ Ř ﻯ arkasına bile bakmadan o arada kaptığı iki halka sucuk ve ekmekle gözden kayboldu. Aslıhan’da elinde kalan taşları arkasından fırlatmayı ihmal etmemişti..

Diğer tarafta bıcı , ladyb , sebnemik , мεяvεм ve dilis_ “ya bu oyunuda oynadık ne oynayalım” diye kara kara düşünüyorlardı.. En son saklambaç oynamaya karar verdiler ama ebe kim olacak ona karar veremediler.. Bu sorunu çözmek için konu açtılar ama sonuç alamadıkları için ip atlamaya devam ettiler. Pasaklı_kız ,esmer ve prenses maç kadrosuna girmek istemelerine rağmen feminist karşıtı arkadaşların muhalefeti sayesinde son anda kadroya girmeleri engellenmiş oldu.

Bu arada takımlar “en büyük cimbom başka büyük fb tek rakibimiz bjk” bölümünde açıklanmıştı ;
( majestenin “arkadaşlar imagehell’i sizin için kurduk lütfen idmanlarınızı buradan yapın “ msjıda yapılan ilk yorumdu…)

1. TAKIM :

Kalede : Sanalcan ( top bizde olduğu sürece sorun yok.. )
Defans 3 lüsü : magneta , dj_aligator , crazyboy_9999… ( yandık falla yol geçen hanı..)
Orta saha : j@ck@l , squlachi , ispiyoncu , Fletch.. ( Topu görürler inşallah.. )
Forvet: X , pit10 , destralizasyon .. ( hava üstünlüğü olup olmadığı tartışılır.. )

2.TAKIM :

Kalede : Cansız ( aman dikkat sert çekmeyin şutları arkadaş daha bize lazım… )
Defans 3 lüsü : ases , Nosteam , cliper1907 ( cliper1907 arkadaşımız burnuyla oynamaktan vazgeçerse sorun yok..)
Orta saha : Aresskruger , Logan , Chacmool.ck , Sıpa ( bakalım maçta göreceğiz maharetlerini… )
Forvet: karma , Karanlık ,First_Touch ( karışık ve karanlık bir forvet ne yapacakları belli olmaz.. )

HAKEMLER :
İvesa… ( gözünden hiçbir şey kaçmaz )

Nosteam ( hayır deme şansın yok.. )

Durex ( yorum yapmaya bile gerek duymuyorum.. )

Kadrolar açıklandıktan sonra sıra kale seçimine geldi.. Bu konuda anlaşma sağlanamayınca da anket düzenlendi..

a) Cemil amcaların taraf kale bizim olsun..
b) Almancının evinin orasını isteriz..
c) İki kale yetmez.. Üçüncü bir kale daha olsun..

Anket ne kadar sonuçlanamasa da ve farklı öneriler çıksa da ortaya nihayetinde maç başladı.. Daha maç başlamasına 5 dakika olmuştu ki fatu’nun sahaya girip elindeki bıçakla topu patlatması bir oldu… Maçta sonuçlanmadan bitmiş oldu.. :D

Bir HackHeLL pikniğide bu şekilde tamamlandı..
Diyeceksiniz ki sen neredeydin.. Bende bir köşede sizleri seyredip bu notları alıyordum :D
Sürcili lisan ettiysek affola… İsminin geçmesini istemeyen arkadaşlar pm ‘ le bana msj atarlarsa hemen düzeltilecektir.
Pasaklı_Kız’ın yardımlarıyla… Anlayışınız için herkese tşk ederim…

pasaklı

New member
muhahah harika olmus ya :)

Bunu uzaktan gören pasaklı_kız’ın bir hışımla koşarak gelmesi ve elinden hiç bırakmadığı kızılcık sopasını Ờ ﯕ ζ ạ Ř ﻯ ‘ın kafasına indirmesi bir oldu

hele burasina bittim :p oskar bu gercek olsa ne guzel olurdu dimi :p

AressKruger

New member
Ahuauhauha Supersin Crazy :) biliyorum Fatu Gelip Topu Kesmeseydi Biz Onlara 5 Çekerdik:)

süperdi Arkdasım birde Kır Gezisini Yazarsan Sevinirim.. HH Kır Gezisinde :D

мєяωєм

New member
harika olmuş yawww eline sağlık biz oyuın düşünmeye devam edelim ebe benimmmm

εگмεя

Fuzuli Üye
Nihayet piknik alanına varılmıştı.. Herkes kendini çimenlere attı . O ana kadar pasaklı_kız ile esmer kendilerini zor tutmuş ama bunun acısını otobüsten iner inmez ellerindeki kızılcık sopasıyla önüne gelen erkekleri kovalayarak çıkarmaya başlamışlardı..

Daha maç başlamasına 5 dakika olmuştu ki fatu’nun sahaya girip elindeki bıçakla topu patlatması bir oldu…

ahaha harika oLmuş hele fatunun topu patlatması tam bir oLaydı :D

osiris_cemo

New member
ehiehei gözlemlerin şahane diyecek söz fevkaladenin fevkinde zuhahahahaha :D

crazyquake

.::®crazy™::.
Arkadaşlar gelen tepkilere göre serinin devamını düşünüyorum..
; ) Herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim : )

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
:)

P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
muhahah harika olmus ya :)

Bunu uzaktan gören pasaklı_kız’ın bir hışımla koşarak gelmesi ve elinden hiç bırakmadığı kızılcık sopasını Ờ ﯕ ζ ạ Ř ﻯ ‘ın kafasına indirmesi bir oldu

hele burasina bittim :p oskar bu gercek olsa ne guzel olurdu dimi :p

bu senaryoda senin parmağın olduu belli pasaklı.. :p anca hikayelerde olur böyle şeyler..:p

ama ben böyle bi durumda iki kangal sucuun yanında bide 70'lik kapar kaçardım... :)

ehe.. güzel olmuş gerçekten.. tşkrler crazyquake..

εگмεя

Fuzuli Üye
crazyquake' Alıntı:
Arkadaşlar gelen tepkilere göre serinin devamını düşünüyorum..
; ) Herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim : )

Ya walla hoş oLMuş hele kişilikleri cok güzel uydurumuşun :goz:

dewamını beqliyorum:cool: ama ben feminist değilim:p

ben pasaklının yolundan gidorum:p ona sorun:p

Cree

Murat
eSmer Pasaklı Lady_b Ve Kızıl Bize Yemek Hazırlarken Cree İspiyoncu Mvardar Durex Kafaları Çoktan Çekmiştik Bile İspiyoncu Yine Çok İçimiş Sağa Sola Yatmaya Başlamıştı Derken Jackal Bitiveridi Yanimızda Elinde Bir Şişe Şaraplan Oda Leyla Olmuşdu Çokdan .... Ben Herkesi Sarfoş Ettikden Sonra Yemekleri Tek Başıma Yemeye Başlamışdım Bile Hedefime Sonunda Ulaşmışdım :) Böle Gidior İşte ..! Bizimde Katkımız Olsun ;)

Bu Arada Eline Sağlık ..!

HTML