HACKHELL modlari objektifmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadri11

New member
arkadaslar son zamanlarda mod larin tavir ve uygulamarindan rahatsiz olan mesajlar okuyorum..acikcasi benimde sikayetlerim var,sizin fikrinizi ogrenmek istedim acaba bunlar kisisel meseleler mi yoksa gercek payi varmi...(sn mod lar niye sizi elestiren konulari kapatiyorsunuz. bu formda sadece siz yoksunuzki.ben herkese soruyorum..sizde uyelerin fikirlerini ogrenirsiniz ,elestiriye tahamulunuz yok)

Zeytin

Zeytin&Limon
elestiri iyi veya kotu yapilir bilindigi gibi.
sinirini bildigi surece uye yonetimi herhangi birseyi elestirebilir.
hackhell elestiriye acik bir platformdur.
neyi elestirdigini tam olarak soylersen sanirim yardimci olabiliriz.
iyi gunler.

ChaMuR

Altın Üye
arkadaşım eleştiriye elbetteki açığız ve emin olun yönetim olarak kendimizi sizden fazla eleştiriyoruz yeri geldiğinde..
ancak bu şekilde eleştiri olmaz, eleştiri yapacaksanız hangi yöneticiyi hangi konuda ve ispatıyla birlikte yaparsanız bu değerlendirmeye elbette alınır ancak bu şekilde bazı yöneticiler taraflı,objektif değil şeklinde bir konu tüm yönetici arkadaşlarımı zan altında bırakır ve büyük bir haksızlık olur..

eğer ki var ise takıldığın veya şahit olduğun bir haksızlık ispatıyla birlikte sunarsan bizlere, biz de gerekli değerlendirmeleri yapar bir sonuca varırız ancak bu şekilde açılan bir konu bizi doğrudan çok aramızdaki çatışmaya götürür..

iyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML