hackhell hakkında önemli ve güzel bir önerim var

ibrahimxxx

New member
arkadaşlar söyle bişe düşümdüm çoğu siteler sohbet bölmü var yani chet bölmü bi dosya inidiriyosun sadece o sitedekilerle konuşuyosun böyle birşey olması güzel olmazmı hem tanımadığımız ark. tanışmış oluruz hemde zamanımız çeker eyer forumda böyle bir program olursa çok güzel olur yorum yazarsanız sevinirim katılan arkdalar varmı acaba bi bakalım

beyler bende türkçe mirc var oraya ne yuazmam lazımki sohbete katılmak için www.irc.hackhell.com girdim karşıma hiç birşey çıkmadı biri açıklarsa sevinirim

βèŁĩéVê ™

New member
Ahaha benimde akLıma gelmişti Shout Box Kurun demek Ama O Kadar üye Nasıl yapıcak bunu ? Her Gelen Bişey yazsa oOOo Hiç girmemek daha iyi gibi.

CHI€F

Kalpsiz
simdi arkadaslar daha önce de böle öneriler oldu

söle örnekler verelim

irc.hackhell.com açıldı zamanında ilgisizlikten kapandı

camfrog odası açıldı sadece modlar takılıodu ilgisizlikten kapandı

shutbox un ise imkanı yok 2000 online lı bi sitede =)

ama bi sohbet ortamı fena olmaz aslında irc.hackhell.com tekrar hayata geçirilse fena olmayabilir

XShoOt

Banned
İrc Fikri ßen!mde akLıma yAttı.iLqiLenen arkada$Ların iLqiLenmeyen arkada$Lardan fazLa oLduqu duSunceSindeyim ; )

βèŁĩéVê ™

New member
XShoOt' Alıntı:
İrc Fikri ßen!mde akLıma yAttı.iLqiLenen arkada$Ların iLqiLenmeyen arkada$Lardan fazLa oLduqu duSunceSindeyim ; )
Muhaha tabi yarar eski chatcilerden kim kaLdı ? ,)

Chat olabilir bu arada (;

sonic

Banned
ewet yaw chat olsun kaynasalım tatlı getırcem soz acılısa ben 24 durcam durmasam :goz: boyle tıkım olsun

Hell

Başarıda bir sanattır.
irc yararlı olabilir :)

ey gidi Eski günler İrc varken Solariz Azmı Kicklemişti beni :D

LuisCode

New member
Biz zaten forumumuzda tanışıp kaynaşıyoruz,

Eğer böyle bir şey olursa forum kullanıcılarımızın bir çoğu hep sohbet'e takılır.

Paylaşım seviyesinin düşeceğini zannediyorum.

ibrahimxx abicim seninde sitemiz hakkında düşündüklerin çok güzel , burdan teşekkür ediyorum.

Bende böyle bir şey olmasın.

Bunlar sadece benim fikrimdir.

İyi çalışmalar.

мєяωєм

New member
evet evet chat sitesi açalımmmm post kasmaktan iyidir millet birbirine orda girsin

DeRSaaDeT

Islambol
açılabilir ama açılmayadabilir :) benm için sorun yok

msn die bişey var sonuçta ordan isteyen tanışıyo ama istek olursa niye olmasın ;)

εگмεя

Fuzuli Üye
forumdan cıqmıyoruz bide irc çıkarsa kesin işten atılırım ben :D

ibrahimxxx

New member
bence açılsın çok güzel olur ve bi oylama yaparız anket açarız ona göre karalaşdırılıp açarız msn'de varda iştediğin kişiyi ekler konuşursun sen hackhell'deki herkesi kendine ekliyemiceğine göre burda daha daha fazla kişiyle kaynaşırız

Solariz

Administration
peki ozaman =) irc.hackhell.com açıldı mirc üzerinden baglantı kurabilirsiniz ufak tefek çalışmalar yapılmakta tam anlamıyla saat 22 00 sularında bitticektir web üzerinden girmek isteyen kulanıcılarmızda faydalanabilicek tam anlamıyla bittiginde iyi sohbetler.

εگмεя

Fuzuli Üye
aha ben kesin işten atıLdım kesinnnn :D

εگмεя

Fuzuli Üye
sağOl be:p terlikcide calışırım işmi yoq bana :D

HTML