HackHeLL gibi bir siteniz olsaydı....

HackHeLL gibi büyük bir setiniz olsaydı, bu siteyi nasıl bir şekilde yönetebilirdiniz

• Kullanılan toplam oy
    22

G.N.K

New member
evt işte çok merak ettiğim bir soru:

Acaba, HackHeLL gibi büyük bir siteniz olsaydı, bu siteyi nasıl bir şekilde yönetebilirdiniz?

MAJESTE

Kadim Dost
HackHeLL EşsizDir taklidimiz dahi olamaz Sanırım Solariz Dark_AngeL Haricinde İnternette böle bir siteyi yönetecek kapasitede bir insan daha yoktur. Bilmem Bende Olsa Herhalde çoktan çökertilmeye mahkum kalmıştım çünkü HackHeLL i hackleyip bir yerlere gelmek isteyen o kadar insanlar varki ama bişi diolar bu HackHeLL iler ne Diolar ? BİRİ BİZİ DURDURSUN..... ;=)

kadymp

Turk4lyfe
yoneticilere bi alkis istiyelim alkissss alkisssss ...

arfy

____yaNNNNN
MAJESTE' Alıntı:
HackHeLL EşsizDir taklidimiz dahi olamaz Sanırım Solariz Dark_AngeL Haricinde İnternette böle bir siteyi yönetecek kapasitede bir insan daha yoktur. Bilmem Bende Olsa Herhalde çoktan çökertilmeye mahkum kalmıştım çünkü HackHeLL i hackleyip bir yerlere gelmek isteyen o kadar insanlar varki ama bişi diolar bu HackHeLL iler ne Diolar ? BİRİ BİZİ DURDURSUN..... ;=)
Theozy i unuttun kızacakh yaw :p :p

bnm cwp beLLi :

imkansız hayatta başaramazdım site 1 haftaya kalmaz çökerdi.

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
oy kullanmıcam

çünkü bence anket saçma

neden saçma bu öncelikle vbulutein ve webdeki bilgine bağlı ha benim bilgimle 1 haftada çökmez ama en geç 3. hafta toz duman olur

bu arada anlayışı ve sürekli yenilemeyi unutmamak lazım neticede dark solariz ve ozy bize bu imkanı sağlamışlar bizde elimizden geleni yapıoruz bu siteye bişicik olmaz bende kendim site açmam zati:p

G.N.K

New member
beyler bu sadece bir ankettir benim amacım hackhell in yöneticilerinin nekadar değerli olduğunu anlatmaktır. ama anlamak istemezseniz siz bilirsiniz...

theozy

Kadim Dost
aslında teknik açıkları düzeltmeyi falan düşünmezseniz gerçekten kolay bunun sebebi modlarımız ve üyelerimiz.. mdlarımız görevlerini çok iyi yapıyor.. ve üyelerde foruma sahip çıkıp hatalı veya yanlış birşey olduğunda bizimle temasa geçiyor.. bu sayede burdayız :)

AL@RM@

New member
Sanırım saglam 2 3 kişiyle yönetebilirdim.

Sonralarda zaten mod arklar olucaktır.Sıkı dönemi atlatınmı tamamdır.

Bebek işi degilde %75 idare ederdim diyorum..

iSpiK

Kadim Dost
ben kımseyı kıramaz herkesı mod yapardım o zamanda forum lacka olurdu :p

murat335

New member
walla ben saglam 5-6 tane mod bulur geri kalanıda ugraşanlara meraklılara modlugu dagıtırdım ugraşsın dursunlar işleri ne zaten:)

fare_07

**forum haşeresi**
valla demokresi yapardım her 2 ayda bir seçim falan :D ona göre mod yada admin seçerdim olmadı darbe yapardım :D

free!

artık yok...
iSpiYonCu' Alıntı:
ben kımseyı kıramaz herkesı mod yapardım o zamanda forum lacka olurdu :p
tüm kızlar mod olurdu :D

HTML