HackHeLL Günlük Yat Turunda . . .

crazyquake

.::®crazy™::.

Bildiğiniz gibi arkadaşlar tatil yerlerinde günlük seferler düzenlenir.. Deniz kenarında sakince kafayı dinlemek istersiniz ama bir türlü rahat bırakmazlar… Etrafta Türkçe ingilizce , fransızca , tanzanyaca bir sürü şeyler söylenir.. Bir sürü bağrışmalar olur. Rahatça kafa dinlemek adına o günkü sahil macerasından sonra ertesi gün için bir tekneyle çevre adaları gezme kararı alınmış , tüm organizasyonlar tamamlanmıştı. Herkes teker teker teknede toparlanırken By Captain tekneyi yolculuğa hazırlamış kaptan köşkünden engin denize doğru çoktaaan dalmıştı bile.

Tabi ki herkes hazırlığını da tam yapmıştı bu sefer. Pasaklı ve esmer kızılcık sopalarını , aslıhan da bol bol taş depo etmeyi unutmamıştı çantalarına. Aslıhan haklıydı denizin ortasında taş nereden bulacaktı. Lady_b yanına bir sürü araba dergileri istiflemiş , arfy , ozanozy vede kasırga61 ‘ le çoktan yeni araba modelleri üzerinde tartışmaya başlamışlardı bile.

Herkeste heyecan vardı güzel bir yolculuk bekliyordu. Ancak bir tek bıcı vede dilis_te heyecan yoktu. Çünkü hiçbir şey onların heyecandan bile olsa konuşmalarını engelleyemezdi.

Sıpa gitarıyla konsere başlamıştı bile. Karizma_5 te şiirle eşlik ediyordu çalan şarkıya , romantizm çok yoğundu güvertede ( saygılarımla ).

Bıcı ve mervem bu seferde boş durmamış teknenin kenarından kaç balık geçecek oyununu icat etmişlerdi.

Romeomad herkesi etrafına toplamış habire bir şeyler bulup her telden millete birşeyler anlatıyordu fatu onu dinler gözükse de gözü başka yerlerdeydi..

İlk adaya varıldı kimisi kendini kıyıya kimide hemen serin sulara atıverdi kendini. Chief hemen kendine bir wc aramaya başladı ama bulamayınca adaların içlerine doğru bir çare bulmak için gözden kayboldu.

İlk adada fazla durulmadı , konaklama yeri olan adaya doğru yola çıkıldı ; by_captain küreklere asılın dedi az kaldı varacağız ha gayret ..

Ve herkesin gayretiyle yorgun bitkin vaziyette de olunsa ( kürek çekmekten ) adaya varıldı. Bir saatte anca geldi herkes kendine . Artık eğlence zamanıydı. Kıyıya gece boyu yanacak bir ateş yakıldı. Akşama herkes bu ateşin etrafında toplanacaktı.

Pasaklı hemen kıyıyı elindeki bir çalı süpürgesi smileyiyle süpürmeye başlamıştı bile. Aslıhanda ona gıcıklık olsun diye sildiği yerlere taşları atıp duruyordu. Onur bir arabanın denizde nasıl hız yapabileceği konusunda düşüncelere ve projelere çoktan dalmıştı.

Yamakasi bir o tarafa bir bu tarafa yardım isteyenlere koşuyordu. Ases kıyıda bulduğu midye ve türlerinin Latince isimlerini ingilizceye ingilizceden de Türkçeye çevirmeye başlamıştı bile. Cansız suda bir ara deniz anası taklidi yapayım dese de sanalcan tarafından suyun içine bastırılmak suretiyle bu da engellenmiş oldu. Bakkal_gazi adada ki ormanı gözüne kestirmiş “acaba kaç Bizanslı var orada” diye düşünmekten kendini alamamıştı.

Hava kararmaya başlamıştı. Ateşin etrafında kimisi közde pişmiş balıkları yemekle meşguldu. Kimisi buz gibi biraları tek dikişte içiyor ( ispiyoncu , by_genco ve chief ) kimisi şarkı , söylüyor ( Sıpa ) , kimisi şiir ( esmer , alone_boy , karizma_5 ) okuyordu. Havanın kararmasını fırsat bilen Bsy17 ise herkese korkunç ve de tüyler ürperten hikayeler anlatıyordu. Hatta bir ara ruh çağıralım diye bir fikir ortaya atmış , ancak arkadaşlarca suya atılmak suretiyle bu fikrinden vazgeçirilmişti.

Sadece by_captain gezi boyunca kaptan köşkünden inmemiş sadece engin denizi seyretmeyi tercih etmişti.

Güzel bir günün daha sonuna gelinmişti. Herkes tekrardan küreklerin başına geçmişti.

Bu seferde nereden geldiğini bilemediğim bir taş gelse de kafama , alıştığım için artık umursamadım. :p

Sürcili lisan ettiysek affola… İsminin geçmesini istemeyen arkadaşlar pm ‘ le bana msj atarlarsa hemen düzeltilecektir.

RomeoMAD

JusT B€
crazy :]] yenı karıkaturler serısınde sana guzel bı rol vercem,Kucuk cocuklara amcalık yapcaksın

konu guzel olmus elıne saglık

Not;Fatu o sırada kaslı erkeklere bakıyodu hatırladım sımdı :p

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Eline Sağlik çok Güzel Olmuş:)

εگмεя

Fuzuli Üye
bunun altında kalınmayacak :D

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
:D :D saolasın elıne koluna beynıne sağlık... ya gercekyen o ormanda kac tane Bizanslı vardı kı acaba???

мєяωєм

New member
piştt dokunmayın bana balıkları sayıyorum :D

εگмεя

Fuzuli Üye
Wala bunuda tesadüf gördüm :)

Cansiz

New member
Abi yine döktürmüşün yaw süpersin ne desem az abi deniz anası taklidi mi yaparken gördün beni yaw!!!sanalcanında icabına bakıcam ben!:D:D

osiris_cemo

New member
ccük kısa olmuş ama gayet güsel eline emegine sağlık :D

Kralwampir

New member
Güzel bir günün daha sonuna gelinmişti. Herkes tekrardan küreklerin başına geçmişti.

Bu seferde nereden geldiğini bilemediğim bir taş gelse de kafama , alıştığım için artık umursamadım.

Sürcili lisan ettiysek affola… İsminin geçmesini istemeyen arkadaşlar pm ‘ le bana msj atarlarsa hemen düzeltilecektir.

ismimi hertürlü kullanabilirsin bu cümlelerden sonra qullanma derseq ayıp olur....

CHI€F

Kalpsiz
crazy kopardın yin o diilde :mad: :mad: :Sopa :Sopa

İlk adaya varıldı kimisi kendini kıyıya kimide hemen serin sulara atıverdi kendini. Chief hemen kendine bir wc aramaya başladı ama bulamayınca adaların içlerine doğru bir çare bulmak için gözden kayboldu.

biliosun sigaram olmadan wc gitmem

:sigara: :sigara: :sigara:

Kasırga61

New member
yahu ben bunu nasıl görmedim :S neyse ben izindeyim... iş icabı girdim ve konuyu gördüm bende varmışım gezintide sağolasın crazy ;) eline sağlık

HTML