hackhell forum daki flash header sorunu

anubisland

New member
slm forumda yeni kullanmaya başladığınız 999.999+1 yazılı flash header nız da sanırım bug var header içerisindeki havayi fişek patlamaları ( flash ) bir zaman sonra çılgına dönüyor ve yüzlerce patlama oluyor headerda buda cpu %100 çekiyor ve aşırı ısınmasına sebep oluyor hatta feci kasıyor mozilla 3 browserda ve ie 7 de de aynı hatayı yapmakta flash playerdan şüphelendim ama onu güncelledimdede sorun devam etti bu sorun sadece sizin yeni kullanmaya başladınız haeder dan kaynaklanıyor.. forumda başka arkadaşların başına geldimi bilmiyorum hata cpu' nun çok aşırı derecede ısınmasına sebep oluyor bir süre sonra

bim_28

Altın Üye
Mozilla 2.0.5 kullanıyorum bende çok çok şükür.

yi6it

New member
Evet işlemcinin ısınmasına sebep oluyor..

aynen.. Fan devreye giriyor.. ondan sonra

Solariz

Administration
ben chrome da deniyorum sorun gözükmüyor başka tarayıcıda denermisiniz arkadaşlar görev yöneticisini açıp cpu degerlerinizde bi oynama varmı bi kontrol edin acaba sorun explorer damı

YaVuZ_SeLM

New member
FireFox 3 te sorun oluyor cpu kullanımı artıyor bi süre sonrada fan çalışımaya devm.

ve Hackhelli kapatıp baska bısı acıyorum:

qweqqq

New member
Bendede Oluyor Bu Sorun Yaw :saskin

explorer 7 Kullanıyorum Eskiden Hiçbir sorun Yoktu Bu 1 Milyon Üye Banner i Konulduktan Sonra İşlemcimi Çok Kasmaya Başladı Ara Sıra Bilgisayar Kitleniyor Bende Virüs mü Var Diyordum :eek:

__crazy

New member
Bende de aynı sorun var CPU'dan kısık seste çıss sesleri geliyo
Onu kaldırıp normal olanını koymanız rica ediyorum

HTML