hackhell den küçük bi rica

eyyolcu

New member
hackhell yönetimi sözüm size bende aero temasını kullanıyorum sizin gibi ama bendeki beyaz orjinali yani ben burda son mesajlarn ana sayfada gözükmesini istiyorum bu yüzden sizdeki forumhome_forumbit_level1_nopost templatesinin kendisini istiyorum lütfen verirmisiniz... küçük bişey bunu vermekle fazla bişey vermiş olmuyorsunuz. zaten..

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
1- Kardeş orjinal beyaz rengini değiştirmek için admıncp/kullandığın tema/ Css ayarlarından istediğin rengi verebilirsin oraları kurcala.

2- HackHeLL deki gibi son konuların anasayfada olması, sol menu vs. için Powered by vBadvanced CMPS v3.0 RC2 kurman gerekir formuna.

ozkan370

Software Engineering
1- Kardeş orjinal beyaz rengini değiştirmek için admıncp/kullandığın tema/ Css ayarlarından istediğin rengi verebilirsin oraları kurcala.

2- HackHeLL deki gibi son konuların anasayfada olması, sol menu vs. için Powered by vBadvanced CMPS v3.0 RC2 kurman gerekir formuna.
aynen katılıyorum sana ama bilgi olmadıgından bişi anlamadım bu v bulletin işine başlıcam yakında öğrencem ama yapmıcam önüme gelen soruyo okullda saol

HTML