Hackhell De Ne Yaparsaniz Yaranmazsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bizturkuz

New member
Dün flim paylaştım reklam diye kilitlediler ve bir tane bilgisiz kullanıcı da .exe dosya diyor yüklemeyin diyor . bir ccahilin lafını dinleyen hackhell in kalitesi burdan belli olur ...
KINIYORUM

xY_sCoRpIoN

New member
iiide link flan verseydin hem kınıyacak bişey yoq bildikleri bişey vr demek lütfen birasdaha dikkatli yazalım kelimelerini düzgün seç yeter şikayetini sonra bildirirsi

HAŞAVRİ

Braveheart
her konuda modların uyarısı olmadan konu hakkında kötüleyici yorum yapmayalım o konuyla ilgılı bişey gördük mü modlara bıldırelım ...lınk vermelısın ki değerlendırılsın ark

Gєηco

Altın Üye
sorununu düzgün bi şekilde anlatırmısın
konunu editle yoksa ceza alacaksın
ve düzgün kibar bi şekilde anlat...

crazyquake

.::®crazy™::.
forum kurallarına uyulduğu sürece hiç kimsenin konusu kilitlenmez.

http://www.hackhell.net/showthread.php?t=7005

72.011 üye olmusuz. Ama ben şimdi linki bulmak için baktım 2001.nci görüntüleme benim görüntülemem.. Teknik açıdan bir sorun yoksa ilk üye olanların direkt bu sayfaya yönlenmesi bence uygun olur. Bir çok üye bilmiyor bile bence kuralları. En azından tekrar tekrar hatırlatmalar ve de sık sık şikayetlerin açılmasının kısmende olsa önüne geçilir diye düşünüyorum.

Moderatör
Moderatör
ModLar kitLediyse kontroL edip kitLemi$tir rekLam varsa kitLenir trojan varsa kitLenir yani kimse durduk yerde senin konunu kapamaz.. + emek vermi$ oLsan rekLamlı link vermezsin kapı gibi hackheLL.com yazarsın $ifresine feLan herneyse..

melihbakir

LorD oF The WaReZ
bende seni KINIYORUM
SANA TESEKKUR EDEN ARKADASIDA KINIYORUM
Ulen .exe uzantisi diorlarsa vardir bi bildikleri o adamin is bilmedigini nerden biliyorsun
ya arkadasim oyun oynamioruz burda

A R E S

New member
bizturkuz söylediğin mod
DUREX dir yani kime laf attığını
bilmiyorsun + haklı bir neden
uyarı alıyorsun
locked

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML