Hackhell de kim kimi seviyo???

emakin

New member
Dedimki kendi kendime böle bi konu açıldımı :)
Bunu bir itiraf gibi görün arkadaşlar kim kimin yayınladığı şeyleri seviyo kim kimi sevmiyo gibi şeyler.
Mesela ben J@CK@L arkadaşımızın yayınladığı ve davranışlarını taktir ediyorum emeğe saygısı var vede herşeye nerdeyse zaman ayırdığını görüyorum.

Söz sizde
Buyrun...

theozy

Kadim Dost
hepinisi seviom uleeen :)

CHI€F

Kalpsiz
hackhellde herkes birbirini sevio burda dostluk var paylaşım var kardeşlik var bence
tüm modlar tüm smodlar yöneticiler ve dark forum için elinden geleni yapıo sen kafanı yorma

Moderatör
Moderatör
Majeste'yi seviommmm :p [RigaL]'i Seviyorumm...furgo'yu seviyorum..KızıLakrep'i seviyorumm CopCop'u seviyorum :) ßeni Seveni seviyorumm :)

iSpiK

Kadim Dost
hos geldin kısaca.... umarım sırada diyer ortigiller vardır..

GeHeNNa' Alıntı:
Aynen ozy :) bende buradaki İNSANLARI seviyorum :lol:
Altı çizili haricinde olanlar üzerine alınmasın

MAJESTE

Kadim Dost
KaRma' Alıntı:
Majeste'yi seviommmm :p [RigaL]'i Seviyorumm...furgo'yu seviyorum..KızıLakrep'i seviyorumm CopCop'u seviyorum :) ßeni Seveni seviyorumm :)

Bende seni seviom paylaşımlarım süper :D

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Başta sevgili aşkımı majesteyi mucuxx cnmmm ay lav yuuu:D:D tabiki sonra cnm arkadaşım solariz ve kardeşim vengeance

MAJESTE

Kadim Dost
~PRENSES~' Alıntı:
Başta sevgili aşkımı majesteyi mucuxx cnmmm ay lav yuuu:D:D tabiki sonra cnm arkadaşım solariz ve kardeşim vengeance
Bende seni seviyorum dicem de korkuyorum desem gene kesik atılır filan ama dicem sevgili benim bende seni çok seviyorum dark ı solariz i Jakchal Pasaklı kızılı karma rigal saymaya kalksak bitmez be yaa alayınızı seviom :))

emakin

New member
MAJESTE' Alıntı:
Bende seni seviyorum dicem de korkuyorum desem gene kesik atılır filan ama dicem sevgili benim bende seni çok seviyorum dark ı solariz i Jakchal Pasaklı kızılı karma rigal saymaya kalksak bitmez be yaa alayınızı seviom :))
iyiki açmışım konuyu baksanıza kumrular geldi kondu konuma :D

HTML